Quote (b1dani @ Fri, Feb 1 2008, 05:18pm)
merci mult baietzi
si ma Bucur ca am primit un cadou frumos din partea unui admin pe jsp in 26 cand mi-a fost ziua am luat suspent 5 zile fara motic si aveam group loser si + locked

(
nu stiu si nu imi da nimeni explicatii

si lord_of_war + da_eye si griffonseye ms mult de cadourile primite de la voi sunt foarte faine

)
ms mult tuturor

detalii detalii

nu ne spui si noua ce tiau dat dan dutu si nick?