d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Romanian > Azi Este Ziua Lui B1dani
Prev123
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 3,244
Joined: Jan 10 2007
Gold: Locked
Trader: Scammer
Warn: 20%
Feb 1 2008 09:18am
merci mult baietzi

si ma Bucur ca am primit un cadou frumos din partea unui admin pe jsp in 26 cand mi-a fost ziua am luat suspent 5 zile fara motic si aveam group loser si + locked sad.gif(

nu stiu si nu imi da nimeni explicatii sad.gif

si lord_of_war + da_eye si griffonseye ms mult de cadourile primite de la voi sunt foarte faine smile.gif)

ms mult tuturor biggrin.gif
Member
Posts: 10,840
Joined: Jun 20 2007
Gold: 1.39
Feb 1 2008 10:21am
Quote (b1dani @ Fri, Feb 1 2008, 05:18pm)
merci mult baietzi

si ma Bucur ca am primit un cadou frumos din partea unui admin pe jsp in 26 cand mi-a fost ziua am luat suspent 5 zile  fara motic si aveam group loser si + locked sad.gif(

nu stiu si nu imi da nimeni explicatii sad.gif

si lord_of_war + da_eye si griffonseye ms mult de cadourile primite de la voi sunt foarte faine smile.gif)

ms mult tuturor biggrin.gif


detalii detalii laugh.gif nu ne spui si noua ce tiau dat dan dutu si nick? happy.gif
Member
Posts: 3,244
Joined: Jan 10 2007
Gold: Locked
Trader: Scammer
Warn: 20%
Feb 1 2008 04:55pm
hehe nu va spun tot .. dar am primit de la dan nick si dutzu o scrumiera staasa smile.gif un cutzit fain dupa porecla mea "" dani kalu smile.gif) "" si ceva mai multe smile.gif o sa fac o poza misto cu toate cadourile sa o pun smile.gif) hehe

sa vad biggrin.gif

Banned
Posts: 2,455
Joined: Apr 6 2007
Gold: 0.75
Feb 4 2008 02:33am
Pe mine mai uitat ...Bineee dry.gif
Go Back To Romanian Topic List
Prev123
Add Reply New Topic New Poll