d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Romanian > Ce Filme Ati Vazut In Ultima Luna?
Prev1234Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 28,748
Joined: Aug 11 2006
Gold: 20,791.15
Jan 19 2008 04:26pm
Quote (MillenniuM_Evolution2007 @ Sat, 19 Jan 2008, 11:54)
nu imi place deloc wacko.gif jumate porno , jumate tortura lol unsure.gif


ce porno ba smile.gif)) ai vazuto pe una dezbracata si gata e porno ?=)) =)) =))


edit: In the Name of the King: A Dungeon Siege Tale pe asta .. cica l-am vazut asta seara... frumos.. si.. underworld I ( din nou.. e a 5-a oara cred biggrin.gif ) , stie careva cand apare III ?

This post was edited by napsterz0r on Jan 19 2008 04:33pm
Retired Moderator
Posts: 28,692
Joined: May 14 2006
Gold: 2,762.00
Trader: Trusted
Jan 20 2008 12:39pm
vazand cat e de laudat..tocmai am viionat "i am Legend" ...jos palaria

cel mai mult mi-a placut ideea d apocalipsa ...dar privita putin altfel..si sincer nu imi pare chiar asa SF ...
o sa vad cum sunt si celelalte recomandari d p aici smile.gif

incep cu in the name of the king, k deja l-am tras tongue.gif

This post was edited by Arx_X on Jan 20 2008 12:40pm
Member
Posts: 2,433
Joined: Mar 20 2007
Gold: Locked
Trader: Scammer
Jan 20 2008 11:54pm
Quote (napsterz0r @ Sat, Jan 19 2008, 10:26pm)
ce porno ba smile.gif)) ai vazuto pe una dezbracata si gata e porno ?=)) =)) =))


edit: In the Name of the King: A Dungeon Siege Tale pe asta .. cica l-am vazut asta seara... frumos.. si.. underworld I ( din nou.. e a 5-a oara cred biggrin.gif ) , stie careva cand apare III ?


Mai eu am vazut part I cred cu niste pustani care umbla prin toate cluburile in prima parte a filmului
si cand am zis porno am exagerat biggrin.gif am zis si eu asa...
si dp aia e o faza cand sta unu pe scaun si ii taie piciorul si da sa fuga si cade plmea... cu un mos psihopat parka
oricum nu l-am vazut decat in secvente si e de kakao filmu' biggrin.gif
Member
Posts: 9,970
Joined: Mar 7 2006
Gold: 21,070.00
Jan 21 2008 03:18am
Quote (MillenniuM_Evolution2007 @ Mon, 21 Jan 2008, 08:54)
Mai eu am vazut part I cred cu niste pustani care umbla prin toate cluburile in prima parte a filmului
si cand am zis porno am exagerat biggrin.gif am zis si eu asa...
si dp aia e o faza cand sta unu pe scaun si ii taie piciorul si da sa fuga si cade plmea... cu un mos psihopat parka
oricum nu l-am vazut decat in secvente si e de kakao filmu' biggrin.gif


nu ai vazut filmul - nu poti emite o parere
Member
Posts: 2,433
Joined: Mar 20 2007
Gold: Locked
Trader: Scammer
Jan 21 2008 03:36am
Quote (Serj_Tankian @ Mon, Jan 21 2008, 09:18am)
nu ai vazut filmul - nu poti emite o parere


Ok ... dar oricum nu e genul de film pe care il prefer sa vizionez smile.gif
Member
Posts: 9,970
Joined: Mar 7 2006
Gold: 21,070.00
Jan 21 2008 03:39am
Quote (MillenniuM_Evolution2007 @ Mon, 21 Jan 2008, 12:36)
Ok ... dar oricum nu e genul de film pe care il prefer sa vizionez smile.gif


nici eu in mod special - insa e un scenariu interesant si foarte posibil
Member
Posts: 2,433
Joined: Mar 20 2007
Gold: Locked
Trader: Scammer
Jan 21 2008 03:47am
Quote (Serj_Tankian @ Mon, Jan 21 2008, 09:39am)
nici eu in mod special - insa e un scenariu interesant si foarte posibil


Eu prefer filmele gen aventura/actiune
Gladiatorul , 300 , LOTR si astea psihologice
btw am vazut aseara un film cu Al Pacino - 88minutes smile.gif si a fost destul de interesant biggrin.gif

si Nasul , Scarface sunt superfilme smile.gif

This post was edited by MillenniuM_Evolution2007 on Jan 21 2008 03:54am
Retired Moderator
Posts: 28,692
Joined: May 14 2006
Gold: 2,762.00
Trader: Trusted
Jan 21 2008 04:50am
Quote (MillenniuM_Evolution2007 @ Mon, Jan 21 2008, 11:47am)
Eu prefer filmele gen aventura/actiune
Gladiatorul , 300 , LOTR si astea psihologice
btw am vazut aseara un film cu Al Pacino - 88minutes smile.gif si a fost destul de interesant biggrin.gif

si Nasul , Scarface sunt superfilme smile.gif


incearca si Eragon , in caz k nu l-ai vazut deja...
Member
Posts: 2,433
Joined: Mar 20 2007
Gold: Locked
Trader: Scammer
Jan 21 2008 05:21am
Quote (Arx_X @ Mon, Jan 21 2008, 10:50am)
incearca si Eragon , in caz k nu l-ai vazut deja...


este ala cu dragonul ? nu mai stiu exact ...
Retired Moderator
Posts: 28,692
Joined: May 14 2006
Gold: 2,762.00
Trader: Trusted
Jan 21 2008 06:02am
Quote (MillenniuM_Evolution2007 @ Mon, Jan 21 2008, 01:21pm)
este ala cu dragonul ? nu mai stiu exact ...


dap smile.gif
Go Back To Romanian Topic List
Prev1234Next
Add Reply New Topic New Poll