d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Romanian > Salutare Baieti > :)
Prev1234Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 9,970
Joined: Mar 7 2006
Gold: 21,070.00
Jan 18 2008 09:00am
corect, problema e ca se poate si la aterizare, nu numai la decolare biggrin.gif

acum, sper sa mai ai puterea sa zbori cu avionul laugh.gif

This post was edited by Serj_Tankian on Jan 18 2008 09:01am
Member
Posts: 11,098
Joined: Sep 10 2006
Gold: 2.60
Jan 18 2008 09:08am
mai am putere nui problema, primul zbor a fost cam nashpa pentru mine acu 4 ani.
a inceput avionul sa tremure un pic in Viena si sa pice asa un pic in jos dar totul pana la urma a fost sub control cu toate ca lumea din avion zbiera ''I don't wanna DIE now!!!'' biggrin.gif

This post was edited by DanyTheDog on Jan 18 2008 09:12am
Member
Posts: 9,970
Joined: Mar 7 2006
Gold: 21,070.00
Jan 18 2008 09:23am
pussies biggrin.gif
Member
Posts: 10,840
Joined: Jun 20 2007
Gold: 1.39
Jan 18 2008 09:23am
Quote (DanyTheDog @ Fri, Jan 18 2008, 05:08pm)
mai am putere nui problema, primul zbor a fost cam nashpa pentru mine acu 4 ani.
a inceput avionul sa tremure un pic in Viena si sa pice asa un pic in jos dar totul pana la urma a fost sub control cu toate ca lumea din avion zbiera ''I don't wanna DIE now!!!'' biggrin.gif


eu doar o data am zburat cu avionu smile.gif a mers bine am stat tot drumu cu botu in geam biggrin.gif vroiam sa cunosc lumea rofl.gif
Banned
Posts: 2,455
Joined: Apr 6 2007
Gold: 0.75
Jan 18 2008 09:27am
Sal dany chiar duceam dorul unde fetze cunoscute ... Bine ai revenit..Si La Multi Anii
Retired Moderator
Posts: 28,692
Joined: May 14 2006
Gold: 2,762.00
Trader: Trusted
Jan 18 2008 09:54am
tarziu , dar ... La multi ani Dane
si ..partea cu avionul e ok..in caz k iti faci probleme ..ia 1-2 comprimate d emetin (subst activa e ghimbirul) ..si n-ai treaba cu greturi , varsaturi sau chestii

p.s asta nu functioneaza si in cazul greturilor matinale si varsaturilor materne..deci amatorii sa se abtina rofl.gif
Member
Posts: 10,840
Joined: Jun 20 2007
Gold: 1.39
Jan 18 2008 09:58am
Quote (DanyTheDog @ Fri, Jan 18 2008, 05:08pm)
mai am putere nui problema, primul zbor a fost cam nashpa pentru mine acu 4 ani.
a inceput avionul sa tremure un pic in Viena si sa pice asa un pic in jos dar totul pana la urma a fost sub control cu toate ca lumea din avion zbiera ''I don't wanna DIE now!!!'' biggrin.gif


nu te teme dani 100% cazi prin paduri sau ape cu avionu nui nik toti ne ducem rofl.gif
Member
Posts: 11,098
Joined: Sep 10 2006
Gold: 2.60
Jan 18 2008 02:01pm
Dane cel mai simplu si mai ushor este o sticla de Jonny Plimbaretu inainte de imbarcare si e totul ok biggrin.gif
mai bine mai tarziu decat nici o date dane, eu abia acuma am reusit sa intru dupa o vreme indelungata tongue.gif

This post was edited by DanyTheDog on Jan 18 2008 02:08pm
Retired Moderator
Posts: 28,692
Joined: May 14 2006
Gold: 2,762.00
Trader: Trusted
Jan 18 2008 02:10pm
Quote (DanyTheDog @ Fri, Jan 18 2008, 10:01pm)
Dane cel mai simplu si mai ushor este o sticla de Jonny Plimbaretu inainte de imbarcare si e totul ok biggrin.gif
mai bine mai tarziu decat nici o date dane, eu abia acuma am reusit sa intru dupa o vreme indelungata tongue.gif


johnny (Razvan tongue.gif ) plimbaretzu ..(e si d asta Razvan al nostru biggrin.gif ) nu are c cauta la bord..iar dak il vizitezi inainte ..si il inviti la o absorbtie in stomacel..nu t mai lasa astia in avion tongue.gif
Member
Posts: 8,241
Joined: Mar 18 2006
Gold: 350.00
Jan 19 2008 03:51am
salutare dany......bine ai revenit.Regards
Go Back To Romanian Topic List
Prev1234Next
Add Reply New Topic New Poll