d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Romanian > Gata Fac Pipi Pe Subforumu Asta Intitulat Romania > ღ ٥ﻻ ﻉ√٥ﺎ ٱu ღ
Prev123
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 22,955
Joined: Feb 25 2006
Gold: 1,034.21
Jan 14 2008 05:45pm
Quote (Taiko @ Tue, 15 Jan 2008, 00:53)
Imi cer scuze ca ma bag intre voi dar sunt curios .
Avem si noi in sfarsit un subforum pentru romani, si uite ca il murdarim cu acest mic "Guild Wars" . Cum zice epicul cantec, "why can't we be friends?" . Va intreb de ce atata ura?
Nu se merita , dragii mei . E destula ura in viata reala, nu are rost sa fie si aici in cea virtuala. Cat o fii ea de mare sau mica la unu' sau la altu' .

Kiss and make up acuma si hai sa fim voiosi. bangin.gif


du-i la scoala si invata-i sa vorbeasca, nu e nici un guild wars aci, doar o guilda de agramati si inapti , cum bine zicea tibi, care nu sunt capabili sa se exprime decat injurand.
ai sa vezi acest lucru daca te uiti prin forum la ce au postat ei si bine-inteles la posturile ce-l vor urma pe acesta.
Member
Posts: 3,364
Joined: Sep 25 2007
Gold: 0.00
Warn: 10%
Jan 14 2008 06:04pm
Quote (mmc01 @ Mon, Jan 14 2008, 10:42pm)
cartieru' retardatilor


mata aia curva bah retardatule!
Member
Posts: 2,433
Joined: Mar 20 2007
Gold: Locked
Trader: Scammer
Jan 15 2008 01:00am
Quote (Tz1cn1Tu @ Mon, Jan 14 2008, 07:06pm)
----------------------------Last Post----------------------------
Sa Va Trag La Muie
Ma Pis Pe Warnu Vostru
Sa-mi Sugetzi Pula Si Mie Si La Totzi Caini Mei smile.gif) MUIEEEEEEE ORICUM SUTEN PESTE VOI ASTIA MAI MICI COPII BATRANI CE SUNTETI


Pai poti deja sa nu mai postezi aici ...

This post was edited by MillenniuM_Evolution2007 on Jan 15 2008 01:20am
Member
Posts: 10,840
Joined: Jun 20 2007
Gold: 1.39
Jan 15 2008 02:05am
Quote (MrDjBthu @ Tue, Jan 15 2008, 01:45am)
du-i la scoala si invata-i sa vorbeasca, nu e nici un guild wars aci, doar o guilda de agramati si inapti , cum bine zicea tibi, care nu sunt capabili sa se exprime decat injurand.
ai sa vezi acest lucru daca te uiti prin forum la ce au postat ei si bine-inteles la posturile ce-l vor urma pe acesta.


lolz am injurat eu ? Oo dak am zis noob sau raton asta nu e injuratura.. sad.gif dak ziceam sami bag p*** in mata sau ce zic astia recunosteam da asha nam injurat deloc :/
Member
Posts: 13,594
Joined: Apr 14 2007
Gold: 119.50
Warn: 10%
Jan 15 2008 02:27am
Quote (Tz1cn1Tu @ Mon, 14 Jan 2008, 20:55)
ღ ٥ﻻ ﻉ√٥ﺎ ٱu ღ


biggrin.gif !! GG !!
Member
Posts: 2,433
Joined: Mar 20 2007
Gold: Locked
Trader: Scammer
Jan 15 2008 02:29am
Quote (MrDjBthu @ Mon, Jan 14 2008, 09:02pm)
nene , eu nu am nimica cu tine, tu pari cel mai ok din toti care ii ai in guilda, asa ca nu vad de ce iti place sa te cobori la nivelul lor.
inteleg ca sunteti toti din aceasi regiune a tarii si de aia ii ai la tine in guilda, dar macar stai mai detasat asa.
oricum e alegerea ta wink.gif


Parea cel mai ok , dar de cele mai multe ori aparentele tradeaza wink.gif
Member
Posts: 10,746
Joined: Feb 23 2007
Gold: Locked
Trader: Scammer
Jan 15 2008 02:35am
Quote (MrDjBthu @ Mon, Jan 14 2008, 11:45pm)
du-i la scoala si invata-i sa vorbeasca, nu e nici un guild wars aci, doar o guilda de agramati si inapti , cum bine zicea tibi, care nu sunt capabili sa se exprime decat injurand.
ai sa vezi acest lucru daca te uiti prin forum la ce au postat ei si bine-inteles la posturile ce-l vor urma pe acesta.


acuma deja incepi sa ma disperi si tu pana la culme,ca taci odata mah si nu mai posta nimika ca tu cu posturile tale ii jignesti pe toti si de aia nimeni nu se opreste...taci odata si vezi-ti de ale tale ca vezi ca si daeye ii mai prost da stai linistit ca ii dau io vreo 2 basti peste cap din cauza lui o inceput toata chestia asta....nici io nu te plac stai linistit dar macar nu fac spam aici numa ca sa fac posturi....terminati odata cu prostiile astea de copii mici...si cel care are dreptate de aici e Taiko
am inteles ca razvan te cheama daca nu gresesc...tin sa te anunt ca prea mult ii speli fundu cu limba la tibi aka b4al....vezi-ti de treaba ta si nu mai posta daca vezi ca astia nu se opresc...si tu mai vb de "coborat la nivelul lor"...apoi tu ce faci cu fazele astea
atat am avut de zis

Dutzu

P.S. daeye aka nick daca mai postezi dupa mine +1 si de alea numa sa faci posturi nush ce iti fac cand te prind

This post was edited by lord_of_war on Jan 15 2008 02:39am
Go Back To Romanian Topic List
Prev123
Closed New Topic New Poll