Quote (lord_of_war @ Mon, 14 Jan 2008, 13:33)
ti-am zis eu bah baiatule ca tu eshti unul dintre cei mai inteligenti din tara asta mah...ar trebuie sa iti de-a ceva premii si sa te faca presedinte ca prin limbajul de student......ahhh ma scuzati domnu' .... noi nu avem voie sa vb cu cei ca dumneavoastra din clasa superioara....bah baiatule dupa cum am mai zis tu nu impresionezi pe nimeni folosind cuvinte atat de sofisticate ca doar poti sa vb si cu cuvinte normale....fara sa folosesti cuvinte de pe ciuha (de la tzara) ca te intelege lumea si folosind cuv normale ca nu numai tu umbli la scoala..pardon domnu'...faculta
si inca ceva manca-te-ar mata pe tine bah baiatule
Inteligenta n`are catusi de putin d`a face cu fluxu` lexical si gramatical. Agramatul exista din simplu fapt ca e un ignorant total.
Jubilezi in gratuitate, si te lasi manat de aporii trufase

Quote (GriffonsEye @ Mon, 14 Jan 2008, 13:36)
MrDjBthu ,
nu o lua in nume de rau , iamio in gura
( nu ma intereseaza daca nu am scris corect

)
Cu cugetari din astea, te dau afara din gradinita.
Fa pasu` la grupa mare.