d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Romanian > Luni Am Un Interviu Important > Pt Un Job
Prev1234Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 22,955
Joined: Feb 25 2006
Gold: 1,034.21
Jan 14 2008 03:25am
Quote (Arx_X @ Mon, 14 Jan 2008, 11:16)
nu o sa uite..mai ales k va iesi d acolo ..ultra fericit ]
omul s-a pregatit asa k..randul tau Razvan biggrin.gif


nene io lucrez de peste 2 ani....doar ca nu in domeniul telecomunicatiilor...
si sincer nici nu stiu daca o sa vreau sa lucrez in domeniul acela sad.gif
Member
Posts: 2,433
Joined: Mar 20 2007
Gold: Locked
Trader: Scammer
Jan 14 2008 03:52am
Quote (Arx_X @ Mon, Jan 14 2008, 09:16am)
nu o sa uite..mai ales k va iesi d acolo ..ultra fericit ]
omul s-a pregatit asa k..randul tau Razvan biggrin.gif


cred ca razvan e mai pregatit decat mine tongue.gif adk nu cred , sunt 100% sigur smile.gif
Member
Posts: 22,955
Joined: Feb 25 2006
Gold: 1,034.21
Jan 14 2008 03:55am
Quote (MillenniuM_Evolution2007 @ Mon, 14 Jan 2008, 11:52)
cred ca razvan e mai pregatit decat mine tongue.gif adk nu cred , sunt 100% sigur smile.gif


pe dracu, stai calm ca sunt la fel de praf....ma rog poate am auzit de cateva chestii care sunt postate la ei pe site acolo la cerinte, dar nimica mai mult...
oricum ai fost sau nu inca ?
Member
Posts: 2,433
Joined: Mar 20 2007
Gold: Locked
Trader: Scammer
Jan 14 2008 03:58am
Quote (MrDjBthu @ Mon, Jan 14 2008, 09:55am)
pe dracu, stai calm ca sunt la fel de praf....ma rog poate am auzit de cateva chestii care sunt postate la ei pe site acolo la cerinte, dar nimica mai mult...
oricum ai fost sau nu inca ?


Inca nu tongue.gif la ora 3 treb sa fiu acolo smile.gif Auzi si tu cica la departament Productie laugh.gif
Member
Posts: 22,955
Joined: Feb 25 2006
Gold: 1,034.21
Jan 14 2008 04:08am
Quote (MillenniuM_Evolution2007 @ Mon, 14 Jan 2008, 11:58)
Inca nu tongue.gif la ora 3 treb sa fiu acolo smile.gif Auzi si tu cica la departament Productie laugh.gif


la faza cu operator roboti industriali ?
hmmm cred ca e interesant, si nu foarte solicitant
-Operarea şi întreţinerea utilajelor de plantare componente electronice
-Montaj aparatură electronică diversă, în posturi de lucru individuale şi/sau în echipa.
adica s-ar putea sa freci menta destul de mult ma gandesc xD
Member
Posts: 2,433
Joined: Mar 20 2007
Gold: Locked
Trader: Scammer
Jan 14 2008 04:14am
Quote (MrDjBthu @ Mon, Jan 14 2008, 10:08am)
la faza cu operator roboti industriali ?
hmmm cred ca e interesant, si nu foarte solicitant
-Operarea şi întreţinerea utilajelor de plantare componente electronice
-Montaj aparatură electronică diversă, în posturi de lucru individuale şi/sau în echipa.
adica s-ar putea sa freci menta destul de mult ma gandesc xD


la una din astea doua cred smile.gif acuma ramane de vazut ce si cum biggrin.gif
Member
Posts: 2,433
Joined: Mar 20 2007
Gold: Locked
Trader: Scammer
Jan 14 2008 06:00am
Gata hai ca incep sa ma pregatesc tongue.gif mama ce emotii am smile.gif ca atunci cand am dat bac-ul biggrin.gif laugh.gif
Member
Posts: 9,970
Joined: Mar 7 2006
Gold: 21,070.00
Jan 14 2008 06:18am
Quote (MillenniuM_Evolution2007 @ Mon, 14 Jan 2008, 15:00)
Gata hai ca incep sa ma pregatesc tongue.gif mama ce emotii am smile.gif ca atunci cand am dat bac-ul biggrin.gif laugh.gif


nu incepe si nu se sfarseste lumea cu acest interviu
o sa fie o experienta unica - e tot ce iti zic
Member
Posts: 22,955
Joined: Feb 25 2006
Gold: 1,034.21
Jan 14 2008 05:48pm
si cum a fost ??????????
ca nu ai zis nimica toata ziua...
Member
Posts: 2,433
Joined: Mar 20 2007
Gold: Locked
Trader: Scammer
Jan 15 2008 01:50am
Quote (MrDjBthu @ Mon, Jan 14 2008, 11:48pm)
si cum a fost ??????????
ca nu ai zis nimica toata ziua...


Hmm - pai eu in principiu ma ocup de asamblare
treb sa pun niste piese pe locul lor intr-o fisa sau cam asa ceva fac un kit si piesele sunt preluate automat de unde le pun eu si lipite la dispozitivele aferente
au zis ca ma suna ei biggrin.gif
se lucreaza in 3ture inclusiv sambata am inteles , si la bani inca nu stiu sigur undeva la 250-300 euro la inceput ( mi se pare cam putin huh.gif )

si faza tare imi pune un dispozitiv d-ala in fata si ma intreaba recunosti vreo componenta ? si m-a bufnit rasul biggrin.gif laugh.gif
si a zis ca e ok daca stiu engl si PC ca au mai multe aparate la care as putea sa-mi desfasor activitatea

si am vazut ca majoritatea personalului sunt tineri smile.gif
Go Back To Romanian Topic List
Prev1234Next
Add Reply New Topic New Poll