d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Romanian > Nu-mi Vine Sa Cred !!!
Prev123458Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 8,422
Joined: Oct 9 2005
Gold: 6,948.85
Jan 14 2008 12:25am
Quote (goldbranch @ Sat, Jan 12 2008, 12:17pm)
Descid acest topic pentru a-mi exprima unele idei referitoare la acest subforum.
Sunteti bineveniti sa va dati cu parerea / criticati. Sunt dispus la orice fel de discutii.

Nu imi place unde a ajuns forumul nostru.
Nu toti situ cat de mult unii si-au dorit sa existe, si ce anume au facut in acest sens. (topicuri, banere, reclame, etc)
Dar... acum vad topicuri de spam, va atacati intre voi, folositi cuvinte si expresii jignitoare si multe altele.
Nu mai vorbesc despre topicuri de +1 la care unii si-au facut abonament si in care abia asteapta sa posteze.

Discutati subiecte aiurea, care eventual vor degenera in spam, nu in discutii decente si la obiect.
Unii deschid topicuri fara sa dea dovada de rationament. Probabil sa-si faca simtita prezenta aici, dar intr-o postura negativa.
Acest subforum este facut pentru noi, pentru a ne cunoaste mai bine, pentru a face noi prieteni, pentru a ne ajuta si pentru a invata unul de la altul.
Ma tem ca acest scop nu este inteles si de altii....

Nu vreau sa acuz pe nimeni de nimic. Vreau doar sa percepeti realitatea !

--Andrei


Ai unelte la indemina Andrei..asa cum am zis mai demult aici e crescatorie de skameri..warn si gata povestea...
Member
Posts: 10,840
Joined: Jun 20 2007
Gold: 1.39
Jan 14 2008 03:33am
Quote (B4al @ Mon, Jan 14 2008, 01:50am)
Gasesc adesea copii alienati, inepti, inapti, inadaptati,agramati.

Decat sa le explic de ce pamantu` e rotund, prefer sa`i fut in gura cu zambetu` pe buze.

Motivu` esential pentru care intotdeauna vor coexista cele 2 societati.

Motivu` pentru care ramane la aprecierea mea a face diferenta intre inutil si necesar.


lasanee lasane...
Member
Posts: 11,323
Joined: Mar 5 2006
Gold: 8.43
Jan 14 2008 03:39am
forumul asta e in putrefactie iar hienele infuleca din el
pacat, nu cred ca asta s-a dorit cand s-au facut atatea eforturi pt a fi creat
sad.gif
Member
Posts: 22,955
Joined: Feb 25 2006
Gold: 1,034.21
Jan 14 2008 03:56am
Quote (mmc01 @ Mon, 14 Jan 2008, 11:39)
forumul asta e in putrefactie iar hienele infuleca din el
pacat, nu cred ca asta s-a dorit cand s-au facut atatea eforturi pt a fi creat
sad.gif


stiu, deja incep sa regret ca am tras atata pt el ...
Member
Posts: 9,970
Joined: Mar 7 2006
Gold: 21,070.00
Jan 14 2008 04:04am
momentan este vestul salbatic
o sa vina si calea ferata in curand ...
Member
Posts: 2,433
Joined: Mar 20 2007
Gold: Locked
Trader: Scammer
Jan 14 2008 04:15am
Quote (Serj_Tankian @ Mon, Jan 14 2008, 10:04am)
momentan este vestul salbatic
o sa vina si calea ferata in curand ...


Nu ca dupa aia apar texanii si jefuiesc oamenii saraci laugh.gif
Retired Moderator
Posts: 28,818
Joined: Apr 10 2006
Gold: 1.02
Trader: Trusted
Jan 14 2008 05:47am
Quote (bilstan @ Mon, Jan 14 2008, 09:25am)
Ai unelte la indemina Andrei..asa cum am zis mai demult aici e crescatorie de skameri..warn si gata povestea...


De fapt Bil, tot ceea ce pot e sa ajut oamenii la trade.
Nu pot inchide nici un topic, nici sa dau warns.
Dar pot sa cer acest lucru moderatorilor.
In curand eu sau Alex vom primi un raspuns referitor la niste atributii suplimentare.
Probabil ca o sa incepem sa ne apucam serios de treaba pe aici.
Member
Posts: 9,970
Joined: Mar 7 2006
Gold: 21,070.00
Jan 14 2008 06:12am
cum am spus mai devreme - asteptam calea ferata prima data
si probabil reteaua de canalizare, apa potabila si drumuri pietruite macar - in prima faza

This post was edited by Serj_Tankian on Jan 14 2008 06:19am
Member
Posts: 11,323
Joined: Mar 5 2006
Gold: 8.43
Jan 14 2008 06:22am
nu uita si o Scoala.
Member
Posts: 9,970
Joined: Mar 7 2006
Gold: 21,070.00
Jan 14 2008 06:35am
Quote (mmc01 @ Mon, 14 Jan 2008, 15:22)
nu uita si o Scoala.


asta e faza doi - scoala, cabinetul medical si libraria
Go Back To Romanian Topic List
Prev123458Next
Add Reply New Topic New Poll