Quote (RO_Byron @ Thu, Jan 10 2008, 05:30pm)
M-am gandit mult daca sa-ti raspund pe acelasi "ton" sau nu.De data asta o sa va urez mult succes cu GUILDA.Poate totusi sunt si baieti de treaba pe acolo.
PS:Lasa-mi FG-urile in pace,te asigur ca au fost si vor fi mai multe.Regards
ma mir in sf cineva kre nu injura

dak ii spuneati asta lu dan va lua la ture

)