d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Romanian > Felicitari Proacca
Prev1234Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 8,241
Joined: Mar 18 2006
Gold: 350.00
Jan 9 2008 05:09am
de acord cu ce spui.poate mai vin 2 sa fiti cat o echipa de fotbal......
Member
Posts: 389
Joined: May 25 2007
Gold: Locked
Trader: Scammer
Jan 9 2008 05:10am
Quote (RO_Byron @ Wed, Jan 9 2008, 11:09am)
de acord cu ce spui.poate mai vin 2 sa fiti cat o echipa de fotbal......


cine e atacantu' ? sau atacantii ? jucati 3-4-3 ? tongue.gif
e buna si guilda smile.gif va uneste mai mult cred

This post was edited by DjTiesto on Jan 9 2008 05:11am
Member
Posts: 1,728
Joined: Dec 14 2007
Gold: 0.00
Jan 9 2008 09:56am
Felicitari Proacca
The best guild ₪Jewels₪
Member
Posts: 3,244
Joined: Jan 10 2007
Gold: Locked
Trader: Scammer
Warn: 20%
Jan 9 2008 09:57am
dapz
Member
Posts: 10,840
Joined: Jun 20 2007
Gold: 1.39
Jan 9 2008 09:57am
Quote (DaEyE @ Wed, Jan 9 2008, 05:56pm)
Felicitari Proacca
The best guild ₪Jewels₪


+1 stai sa facem mq smile.gif eu si dan{grifonseye} dak so intampla:D:D:D
Member
Posts: 1,728
Joined: Dec 14 2007
Gold: 0.00
Jan 9 2008 10:03am
Quote (DyCa4EveR @ Wed, Jan 9 2008, 05:57pm)
+1 stai sa facem mq smile.gif eu si dan{grifonseye} dak so intampla:D:D:D


+1
Member
Posts: 3,364
Joined: Sep 25 2007
Gold: 0.00
Warn: 10%
Jan 9 2008 01:52pm
Quote (RO_Byron @ Wed, Jan 9 2008, 12:09pm)
de acord cu ce spui.poate mai vin 2 sa fiti cat o echipa de fotbal......


Quote
biggrin.gif imi vine sa rad cand te aud mah!

BV ca ai si tu 1k fg nici macar nu ai putea sa iti schimbi numele dak ai vrea tongue.gif



In fine Ms fratzilor,sper sa facem niste Mq tongue.gif sa ajungem si noi pe un loc mai bun smile.gif


This post was edited by ProAccA on Jan 9 2008 01:53pm
Member
Posts: 8,241
Joined: Mar 18 2006
Gold: 350.00
Jan 10 2008 09:30am
Quote (ProAccA @ Wed, 9 Jan 2008, 20:52)



In fine Ms fratzilor,sper sa facem niste Mq tongue.gif sa ajungem si noi pe un loc mai bun smile.gif


M-am gandit mult daca sa-ti raspund pe acelasi "ton" sau nu.De data asta o sa va urez mult succes cu GUILDA.Poate totusi sunt si baieti de treaba pe acolo.
PS:Lasa-mi FG-urile in pace,te asigur ca au fost si vor fi mai multe.Regards
Member
Posts: 10,840
Joined: Jun 20 2007
Gold: 1.39
Jan 10 2008 09:55am
Quote (RO_Byron @ Thu, Jan 10 2008, 05:30pm)
M-am gandit mult daca sa-ti raspund pe acelasi "ton" sau nu.De data asta o sa va urez mult succes cu GUILDA.Poate totusi sunt si baieti de treaba pe acolo.
PS:Lasa-mi FG-urile in pace,te asigur ca au fost si vor fi mai multe.Regards


ma mir in sf cineva kre nu injura biggrin.gif

dak ii spuneati asta lu dan va lua la ture wink.gif)
Member
Posts: 18,753
Joined: Jan 5 2007
Gold: 465.15
Jan 11 2008 12:23am
Bafta "Jewels" si in special prietenilor mei: Dyca, T1cnit1u, Proacca, Ro_byron

Sunt incantat ca ti-ai recapatat puterile Proaca atunci cand te-a nenorocit rusul ala ( stii tu mai bine... ) bafta in continuare echipei tale si daca ai vreo intrebare referitoare la ls sunt aici. E al doilea sezon al meu^^

Succes.

Go Back To Romanian Topic List
Prev1234Next
Add Reply New Topic New Poll