Quote (RO_Byron @ Thu, Jan 10 2008, 09:57pm)
pana nu iei 2 tepe pe d2jsp nu se cheama ca ai traduit....de la 2 tepe in sus o sa faci si fg.Daca tradui ceva important apeleaza la moderatori...de preferat de-ai nostrii
Ai perfecta dreptate Byron.....klar...in ambele situatzii. Incerc acum sa fac un trade...sa vad...sper sa nu ies dezamagit dupa...dar oricum va zic chiar daca e rau sau bine.

Va multzumesc pt sfaturi baietzi.