d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Romanian > Fortza C.f.r !!! > Cine Tine Cu C.f.r ?
Prev12345Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 2,433
Joined: Mar 20 2007
Gold: Locked
Trader: Scammer
Dec 31 2007 07:25am
Quote (GriffonsEye @ Mon, Dec 31 2007, 01:02pm)
Steaua ii VARAZA si toti stiti asta asa ca nu are rost sa tot vb aici ca cine ii steua !


nu e vb de cum joaca ... e vb de faptul ca vb urat huh.gif
Member
Posts: 22,955
Joined: Feb 25 2006
Gold: 1,034.21
Dec 31 2007 11:53am
Quote (Serj_Tankian @ Mon, 31 Dec 2007, 13:22)
nu mai e nimic de comentat - nu vad rostul comentariului tau
decat poate un patetic +1

Someone close this topic pls - we dont need it anymore


lasa-l adi, ca el se intreba de ce nu vreau sa-l primesc in guilda....
Member
Posts: 11,500
Joined: Jun 22 2007
Gold: Locked
Trader: Scammer
Dec 31 2007 11:56am
Quote (MrDjBthu @ Mon, Dec 31 2007, 07:53pm)
lasa-l adi, ca el se intreba de ce nu vreau sa-l primesc in guilda....


da sa ma f*t in guildul tau ok ??

si vb cum vreau , sa imi zic deschis parerea


rifle.gif Steaua si JiJi Oieru'

This post was edited by GriffonsEye on Dec 31 2007 11:56am
Member
Posts: 10,840
Joined: Jun 20 2007
Gold: 1.39
Dec 31 2007 07:58pm
Quote (GriffonsEye @ Mon, Dec 31 2007, 07:56pm)
da sa ma f*t in guildul tau ok ??

si vb cum vreau , sa imi zic deschis parerea


rifle.gif Steaua si JiJi Oieru'


Quote
lasa-l adi, ca el se intreba de ce nu vreau sa-l primesc in guilda....


rock baby yea :X baby.gif putin ne pasa de guildu tau ne sperii de park ai fi u mare kkt gg dan (tz1cn1tu) si dan(griffoneye) k tio zice pe fata ce crezi k nu mai exista alte guilde poate imi primesc ceva injuratori de la useri din guildu tau da numai pasa Pt noi esti un caine indiferent de fgu tau
Retired Moderator
Posts: 28,692
Joined: May 14 2006
Gold: 2,762.00
Trader: Trusted
Dec 31 2007 10:50pm
Quote (DyCa4EveR @ Tue, Jan 1 2008, 03:58am)
rock baby yea :X  baby.gif  putin ne pasa de guildu tau ne sperii de park ai fi u mare kkt gg dan (tz1cn1tu) si dan(griffoneye) k tio zice pe fata ce crezi k nu mai exista alte guilde poate imi primesc ceva injuratori de la useri din guildu tau da numai pasa Pt noi esti un caine indiferent de fgu tau


am si eu o sugestie...
ia-ti un glock..fac eu cinste cu gloantele
daca tot nu va puteti abtine d la alcool incat sa mai fiti lucizi..macar nu va mai bagati si aici sa faceti ordine..nuse cade mai baieti(cam mult spus baieti, la c limbaj aveti uneori)

si tu..cand ai zis de toata guilda..ai facut mai rau decat tzicn1tu cand ne-a injurat p toti..grija la c vrabiute va ies din gura k e pacat
Member
Posts: 10,840
Joined: Jun 20 2007
Gold: 1.39
Jan 1 2008 06:13am
Quote (Arx_X @ Tue, Jan 1 2008, 06:50am)
am si eu o sugestie...
ia-ti un glock..fac eu cinste cu gloantele
daca tot nu va puteti abtine d la alcool incat sa mai fiti lucizi..macar nu va mai bagati si aici sa faceti ordine..nuse cade mai baieti(cam mult spus baieti, la c limbaj aveti uneori)

si tu..cand ai zis de toata guilda..ai facut mai rau decat tzicn1tu cand ne-a injurat p toti..grija la c vrabiute va ies din gura k e pacat


nam zis de tot guildu ma rog crezi k imi pasa de ce am zis
huh.gif dan e pretenu meu si asta km plm il cheama mrbhtu sau plm km la "insultat" ^^ nu ma vai bagati ...
Member
Posts: 9,970
Joined: Mar 7 2006
Gold: 21,070.00
Jan 1 2008 11:00am
Quote (GriffonsEye @ Mon, 31 Dec 2007, 20:56)
da sa ma f*t in guildul tau ok ??

si vb cum vreau , sa imi zic deschis parerea


rifle.gif Steaua si JiJi Oieru'


invata sa vorbesti prima data - nu esti departe de Jiji Oieru'
Member
Posts: 2,433
Joined: Mar 20 2007
Gold: Locked
Trader: Scammer
Jan 1 2008 11:18am
topicul asta treb inchis mai demult ...
Member
Posts: 3,244
Joined: Jan 10 2007
Gold: Locked
Trader: Scammer
Warn: 20%
Jan 1 2008 07:53pm
poi nu il inchideti ca sa mor eu atata Rad cand fac un topic putin mai mult sau putin mai putin intenresant

cand vad ca la ce se ajunge wink.gif))

ms Sustinatorilor de fotbal nu trebuie sa tieti cu C.F.R dak nu vreti

sincer si eu am Fost Stelist si am Sufletul pe Steau dar C.F.R este echipa fav pt ca sunt ardeleni ca si mine griffonseye si ink cativa smile.gif

Deti FORTZA FOTBAAL !
Member
Posts: 8,241
Joined: Mar 18 2006
Gold: 350.00
Jan 2 2008 09:55am
CINEVA ORI E BEAT SI FACE GRESELI DE ORTOGRAFIE SI LIMBAJ,ORI E DUS RAU......COPII SUNT CANALE SPECIALE UNDE PUTETI SA INJURATI PANA VA LASA VOCEA(CA ATAT A MAI RAMAS DIN CAPU' VOSTRU).!!!!


FORTA STEAUA!!!(POATE ARE SI cfr-u TAU MACAR JUMATATE DIN GLORIA SI TROFEELE STELEI)
Go Back To Romanian Topic List
Prev12345Next
Add Reply New Topic New Poll