d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Romanian > Ce Ai Face In Situatia Asta ?? > Un Fel De Autocunoastere
Prev123
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 10,840
Joined: Jun 20 2007
Gold: 1.39
Dec 22 2007 03:01am
Quote (bilstan @ Sat, Dec 22 2007, 08:39am)
ii calci pe toti ...


+1 si te apuci de diablo =)
Member
Posts: 8,241
Joined: Mar 18 2006
Gold: 350.00
Dec 22 2007 11:15am
te uiti la filmul 16Block si gasesti raspunsul.lasi prietenul cel mai bun sa duca baba la spital si tu ramai cu fata visurilor tale.hihihihihi
Banned
Posts: 210
Joined: Dec 19 2007
Gold: 10.00
Dec 22 2007 12:27pm
#2
Member
Posts: 57,983
Joined: Jan 12 2006
Gold: 5,104.00
Dec 23 2007 08:39am
Quote (GriffonsEye @ Fri, 21 Dec 2007, 13:38)
Mergi cu masina si pe marginea drumului fac autostopul 3 persoane:
1.Prietenul cel mai bun care il stii din copilarie
2.Fata visurilor tale ( blonda bruneta , grasa slaba cum vrei tu tongue.gif )
3.O batranica foarte bolnava care are nevoi de ingrijire medicale rapide sau moare

Pe cine iei in masina daca ai numa un loc liber restul ii ocupat co bagaje si alte chestii


Si nu are nimenii telefon pt a chema abmulanta ( pt batranica )


Un simt civic dus la paroxism ma face sa merg mai departe ignorand cele 3 variante.

Blamez genu` de muzica ca fiind cauza.
Member
Posts: 10,746
Joined: Feb 23 2007
Gold: Locked
Trader: Scammer
Dec 23 2007 11:17am
va zic io
ii dai masina la prietenu tau sa o duca pe baba si tu ramai in boschetzi cu tipa buna wink.gif)
Go Back To Romanian Topic List
Prev123
Add Reply New Topic New Poll