d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Romanian > Napsterz0r-----> Uitati Toti Ce A Facut Asta =)) > Date Ba Ca Esti Nebun Sa Mor Eu De Nu
Prev1234Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 3,244
Joined: Jan 10 2007
Gold: Locked
Trader: Scammer
Warn: 20%
Dec 10 2007 12:09am
Vai de plm sad.gif((((((((( ........... ce najpa ma simt ... acuz un nevinovat sad.gif( acuma si dak m-ar ierta pt asta madalin tot m-asi simti prost sad.gif



MADALIN IMI ACCEPTI SCUZELE ? :| L:( cry3.gif cry3.gif bounce.gif cry3.gif cry3.gif

gandestete la santa.gif cry3.gif icon_pointr.gif
Member
Posts: 10,840
Joined: Jun 20 2007
Gold: 1.39
Dec 10 2007 12:47am
ink o victima al asasinului de acc ^^
Member
Posts: 8,422
Joined: Oct 9 2005
Gold: 6,948.85
Dec 10 2007 01:35am
Quote (b1dani @ Mon, Dec 10 2007, 06:09am)
Vai de plm sad.gif((((((((( ........... ce najpa ma simt ... acuz un nevinovat sad.gif(  acuma si dak m-ar ierta pt asta madalin tot m-asi simti prost sad.gif



MADALIN IMI ACCEPTI SCUZELE ? :| L:( cry3.gif  cry3.gif  bounce.gif  cry3.gif  cry3.gif

gandestete la  santa.gif  cry3.gif  icon_pointr.gif


macar ai avut bunul simt sa iti ceri scuze....bravo
Member
Posts: 4,784
Joined: Jun 25 2006
Gold: 1,151.00
Dec 10 2007 01:51am
b1dany, îmi pare rău de contul tău! Sincer! Şi eu am vb cu ăsta pe mess şi i-am dat şi eu parola, dar am schimbat-o imediat, că mi-a zis Andrei (goldbranch) că nu e Mădălin. Si aşa mi-am salvat bruma de cont pe care o am... Trebuia să încerci cu pass recovery, că doar ţi-ai băgat adresa de mail când ai făcut contul, nu? L-ai acuzat pe adevăratul Mădălin pt. că erai nervos, şi asta e scuzabil... Păcat că tot mai face victime câcatul ăla!
Member
Posts: 22,955
Joined: Feb 25 2006
Gold: 1,034.21
Dec 10 2007 02:27am
ca sa sti si tu ala nu era medelin.
nu are id messu ala medelin, imi pare rau si nici contu ala.
este acelasi ratat care tot incearca sa fure conturi si nu reuseste. a fost postata chestia asta de nush cate ori SI FAPTUL CA FOLOSESTE IDU ALA DE MESS SA SE DEA DREPT MEDELIN.
linisteste-te
Member
Posts: 3,244
Joined: Jan 10 2007
Gold: Locked
Trader: Scammer
Warn: 20%
Dec 10 2007 02:48am
Mi-am RECUPERAT CONTUL INAPOI prin mail ooh smile.gif

si a dat add la acc mura-

si el inseamna ca e preten cu mura- ... ? oare wink.gif


Retired Moderator
Posts: 28,692
Joined: May 14 2006
Gold: 2,762.00
Trader: Trusted
Dec 10 2007 03:54am
Quote (b1dani @ Mon, Dec 10 2007, 10:48am)
Mi-am RECUPERAT CONTUL INAPOI prin mail ooh smile.gif

si a dat add la acc mura- 

si el inseamna ca e preten cu mura- ... ? oare wink.gif


omg...
1 ma bucur k ti-ai recuperat acc
2 nasol k tu chiar ai crezut k o fost Madalin..pacat..chiar dak nu il stiu personal sau ceva..simplul fapt k Razvan sau Adi sau altii d aici au incredere in el , i-as da bucuros acc si pass si cartela d la masina (dak are carnet ofc tongue.gif )
3 ..si c dak o dat add la acc al lui Madalin? asta pot face si eu..si u ..oricine l-a vazut macar odata cu dudu sau orice char...sa dai add e una..sa fii si added e alta wink.gif

sper k d acum o sa fim mai atenti la chestiile astea
Member
Posts: 9,970
Joined: Mar 7 2006
Gold: 21,070.00
Dec 10 2007 04:31am
b1dani
cand spui ca "mie nu mi se poate intampla" - sigur ti se va intampla
ar trebui sa faci un topic sa iti ceri scuze fata de mada
nimeni nu e de vina ca tu ai crezut ca el e mada si defapt e un retard ce nu stie decat sa fure
eu am scris topicul tocmai ca lumea sa vada - eu am invatat din greseli - fa si tu la fel

si tine-ti minte un lucru
atunci cand vorbeam cu retardul care ti-a luat contul pe chat singurul care a fost de partea lui era Cipy - oare de ce?
s-au aliat si m-au injurat de parca erau tovarasi de ani de zile, cu toate ca nu aveam nimic cu Cipy - nici nu il cunosc si nu ma intereseaza cine e
eu oricum cand il vad pe chat o sa postez mesaje pana se va satura

NU DATI PAROLE LA NIMENI, IAR DACA O FACETI O FACETI PE PROPRIA BARBA (daca aveti)

This post was edited by Serj_Tankian on Dec 10 2007 04:36am
Member
Posts: 28,748
Joined: Aug 11 2006
Gold: 20,791.15
Dec 10 2007 04:42am
yeah.. aici trbuie sal ascult pe byron... toti puteau face aceasi greseala.. ce ma crizat e..faptul ca am incercat sai explic.. ca nu`s eu.. si tot.. +




TU NU POTi FACE INCA DEOSEBIREA INTRE :::::




PROBA 1 ACC MEU :



mura-




PROBA 2 ACC *fake** L




mura_






Le multumesc fanilor mei pt suport mental SI ASTEPT SI FINANCIARRRRRRRRRRRRRRR biggrin.gif

J/K


LE: FLO NICI SA NU ZICI CE AVEAI DE GAND!


LE2 : NU-MI PLACE GUILDA TA , STEAUA TA , FG-UL TAU !!!!!!!!!!!!!!!! biggrin.gif:D:D:D:


LE3: SERJ TE VADDDDDDDDDDDDDDDDDD

This post was edited by napsterz0r on Dec 10 2007 04:45am
Member
Posts: 28,592
Joined: Nov 3 2005
Gold: 17,707.00
Dec 10 2007 04:48am
oare de ce sari cu injuraturi inainte de a afla exact ce se intampla??

oare daca scuipi pe cineva de mai multe ori...si apoi ii ceri o data iertare...e bine?

ei bine >>nu !

trebuie sa faci 6 luni un post pe zi cu >> Iertare Mada ! hail.gif

Idiotul cu acc care cere pas e de mult pe chat>>a facut si un acc floking lol
Eu nu cer la nimeni pass asa ca...lumea s-a prins ca e idiot

Cand ai o problema >.fa topic si cere ajutor>.si iti spuneam noi ( prietenii stiu de ce ) cum e treaba

cativa de aici au trecut de mult de zona verde>>sunt cunoscuti si stimati>>Mada/Mura e unul.

astept sa vad topicul...

sal

FLO wink.gif
Go Back To Romanian Topic List
Prev1234Next
Closed New Topic New Poll