d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Romanian > Nam Mai Vazut Asa Ceva Pana Acuma
Prev1234Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 22,955
Joined: Feb 25 2006
Gold: 1,034.21
Dec 11 2007 03:17am
Quote (Tz1cn1Tu @ Tue, 11 Dec 2007, 00:47)
nu vezi ca esti urat ca mersu pe jos ...ia o creanga in mana sa fi si mai urat


rofl.gif laugh.gif rofl.gif
Member
Posts: 28,748
Joined: Aug 11 2006
Gold: 20,791.15
Dec 11 2007 07:26am
nustu ce sa zic.. daca imi aduc eu aminte bine.. o anumita persoana avea sezonu` trecut bug belt pe ladder....
Member
Posts: 5,812
Joined: Oct 6 2007
Gold: 121.00
Dec 11 2007 08:17am
asta e de pe versiune 1.09 stiu ca asa ceva aveam pe amazoanca mea ...
Member
Posts: 10,840
Joined: Jun 20 2007
Gold: 1.39
Dec 11 2007 09:03am
pfff lol dadea unu pe jsp pe ladder ... cum sa fie cu ama pe ladder si face trade in nl? lool ...

plm nu ganditi..
Member
Posts: 7,956
Joined: Sep 15 2006
Gold: 0.50
Dec 11 2007 09:07am
Quote (DyCa4EveR @ Tue, Dec 11 2007, 03:03pm)
pfff lol dadea unu pe jsp pe ladder ... cum sa fie cu ama pe ladder si face trade in nl? lool ...

plm nu ganditi..


E imposibil smile.gif
Member
Posts: 28,748
Joined: Aug 11 2006
Gold: 20,791.15
Dec 11 2007 09:49am
Quote (Cipy @ Tue, 11 Dec 2007, 16:07)
E imposibil smile.gif


dc? ca te numesti tu cipy? fi serios... cand e vb de d2 .. nimk nu e imposibil.. ai vazut pe hc.. perf df.. coa..dusk 100 life 4 sock bla bla??? daca era ladder soft.. intelegeam.. le-au gasit .. si dupa dupat... dar pe hc?^^ , cum au luat dp softcore .. toate itemele perf.. asa au luat si bb dp nonladder biggrin.gif
Member
Posts: 10,840
Joined: Jun 20 2007
Gold: 1.39
Dec 11 2007 10:12am
Quote (napsterz0r @ Tue, Dec 11 2007, 05:49pm)
dc? ca te numesti tu cipy? fi serios... cand e vb de d2 .. nimk nu e imposibil.. ai vazut pe hc.. perf df.. coa..dusk 100 life 4 sock bla bla??? daca era ladder soft.. intelegeam.. le-au gasit .. si dupa dupat... dar pe hc?^^ , cum au luat dp softcore .. toate itemele perf.. asa au luat si bb dp nonladder biggrin.gif


+1
Member
Posts: 7,956
Joined: Sep 15 2006
Gold: 0.50
Dec 11 2007 02:20pm
Quote (napsterz0r @ Tue, Dec 11 2007, 03:49pm)
dc? ca te numesti tu cipy? fi serios... cand e vb de d2 .. nimk nu e imposibil.. ai vazut pe hc.. perf df.. coa..dusk 100 life 4 sock bla bla??? daca era ladder soft.. intelegeam.. le-au gasit .. si dupa dupat... dar pe hc?^^ , cum au luat dp softcore .. toate itemele perf.. asa au luat si bb dp nonladder biggrin.gif


Io spun din propria experienta , joc hc si scl de mult timp sez asta si nu am vazut vreun joc , topic spunand cineva k ar oferi bug belt etc smile.gif
Member
Posts: 13,594
Joined: Apr 14 2007
Gold: 119.50
Warn: 10%
Dec 14 2007 02:02pm
Quote (Tz1cn1Tu @ Tue, Dec 11 2007, 12:46am)
bine ma tu nebunule din cocenii care sti ...oricum nu ma interesaza ce credeetii eraem pe leader si cu asta basta ...lasama  dracu in pace..


gg smile.gif
Member
Posts: 10,840
Joined: Jun 20 2007
Gold: 1.39
Dec 14 2007 02:17pm
Quote
Io spun din propria experienta , joc hc si scl de mult timp sez asta si nu am vazut vreun joc , topic spunand cineva k ar oferi bug belt etc 


lol cine lar da pe bnet lol -.- il da pe jsp k akolo nu vin aia si spun start , here 20 hr here 40 hr etc... daia e mai profitabil aci wink.gif
Go Back To Romanian Topic List
Prev1234Next
Add Reply New Topic New Poll