d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Romanian > Cred Ca Este Timpul.. Pt Altceva.. > A Facut Blizzardul..
Prev123456Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 28,748
Joined: Aug 11 2006
Gold: 20,791.15
Dec 9 2007 12:28pm
Quote (Rusu @ Sun, 9 Dec 2007, 17:46)
Am luat pk eu la lvl 86 si am zis ca ma las de dia .. nici nu vreau sa stiu ce simtzi .. sry sad.gif


tu nu intelegi... vb lu Bil... eu am ales sa joc pe hc.. eu am ales sa ma joc doar public.. eu am ales sa le dau pk la alti... dar... nu ma asteptam sa termin asa.. adica ... ce nu au reusit sa faca majoritatea dp hc.. a facut blizzardul in 3 secunde.. speram la o moarte mai artistica.. sa mor intrun duel.. contra la 1-2345678 etc bla bla.. smile.gif smile.gif )

This post was edited by napsterz0r on Dec 9 2007 12:30pm
Retired Moderator
Posts: 28,692
Joined: May 14 2006
Gold: 2,762.00
Trader: Trusted
Dec 9 2007 12:40pm
n-a fost sa fie..
sper sa nu ai parte d morti artistice..sa-ti traiasca la 99 si la adanci batraneti wink.gif
Member
Posts: 28,748
Joined: Aug 11 2006
Gold: 20,791.15
Dec 9 2007 12:51pm
Quote (Arx_X @ Sun, 9 Dec 2007, 18:40)
n-a fost sa fie..
sper sa nu ai parte d morti artistice..sa-ti traiasca la 99 si la adanci batraneti wink.gif


pai nu mai fac altu`.. 1.. am investit prea mult in el... si 2.. sk-urile alea.. erau unice pe hc ;/ , nu stiu.. am vazut perf df.. griffon..coa.. dar sks deloc pe hc...
Member
Posts: 9,970
Joined: Mar 7 2006
Gold: 21,070.00
Dec 10 2007 04:40am
cand te joci pe hc trebuie sa admiti ca poti sa primesti un pk la nivel mare si sa pierzi iteme de 1-2k
itemele se pot recupera - enigma, griffon ... se gasesc
dar skillere cum a avut mada - cam rar // cred ca nimeni nu o sa mai aiba asa skillere ladderul asta
Member
Posts: 8,422
Joined: Oct 9 2005
Gold: 6,948.85
Dec 10 2007 10:16pm
Quote (Serj_Tankian @ Mon, Dec 10 2007, 10:40am)
cand te joci pe hc trebuie sa admiti ca poti sa primesti un pk la nivel mare si sa pierzi iteme de 1-2k
itemele se pot recupera - enigma, griffon ... se gasesc
dar skillere cum a avut mada - cam rar // cred ca nimeni nu o sa mai aiba asa skillere ladderul asta


ehh io cred ca tot el o sa aiba.....Ford....
Member
Posts: 22,955
Joined: Feb 25 2006
Gold: 1,034.21
Dec 11 2007 03:15am
bun medeline....deci nu mai ai motive sa joci d2, hai la wow ^^
te asteptam pe Anachronos , dai /w Kellz biggrin.gif
Retired Moderator
Posts: 28,692
Joined: May 14 2006
Gold: 2,762.00
Trader: Trusted
Dec 11 2007 03:16am
Quote (MrDjBthu @ Tue, Dec 11 2007, 11:15am)
bun medeline....deci nu mai ai motive sa joci d2, hai la wow ^^
te asteptam pe Anachronos , dai /w Kellz biggrin.gif


anachronos? ce-i ala? server sau channel?
dak e server..ma bag biggrin.gif
Member
Posts: 22,955
Joined: Feb 25 2006
Gold: 1,034.21
Dec 11 2007 03:18am
Quote (Arx_X @ Tue, 11 Dec 2007, 11:16)
anachronos? ce-i ala? server sau channel?
dak e server..ma bag biggrin.gif


server desigur
da e d-ala de se plateste, iti dai seama da ?
sunt acolo cu tom si tim
Retired Moderator
Posts: 28,692
Joined: May 14 2006
Gold: 2,762.00
Trader: Trusted
Dec 11 2007 03:24am
Quote (MrDjBthu @ Tue, Dec 11 2007, 11:18am)
server desigur
da e d-ala de se plateste, iti dai seama da ?
sunt acolo cu tom si tim


nu conteaza...clar k se plateste la wow
dar mai intai tre sa-mi iau alt cd..k la w3 TFT ..nush c naiba..o conspiratie si puff..mi-au disparut o gramada din cd's sad.gif
Member
Posts: 22,955
Joined: Feb 25 2006
Gold: 1,034.21
Dec 11 2007 03:25am
Quote (Arx_X @ Tue, 11 Dec 2007, 11:24)
nu conteaza...clar k se plateste la wow
dar mai intai tre sa-mi iau alt cd..k la w3 TFT ..nush c naiba..o conspiratie si puff..mi-au disparut o gramada din cd's sad.gif


daca decizi sa te bagi te asteptam smile.gif
Go Back To Romanian Topic List
Prev123456Next
Add Reply New Topic New Poll