d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Romanian > Ce Va Adus Mos Nicolae :p??
Prev123
Add Reply New Topic New Poll
Retired Moderator
Posts: 28,692
Joined: May 14 2006
Gold: 2,762.00
Trader: Trusted
Dec 9 2007 07:44am
Quote (MrDjBthu @ Sun, Dec 9 2007, 01:54pm)
hahahahaha
dar ce e ala Auchan ???
me noob cry3.gif


Auchan nu e hipermarket prin mall-uri? biggrin.gif
stiu doar k e in Iulius Mall ..si au slogan "diferenta e in buzunarul tau" ..dar nu specifica diferenta in + sau in - rofl.gif
Member
Posts: 8,241
Joined: Mar 18 2006
Gold: 350.00
Dec 9 2007 08:40am
Auchan este hipermarket la mine-n Salajan!!! Dusilor biggrin.gif
Member
Posts: 22,955
Joined: Feb 25 2006
Gold: 1,034.21
Dec 9 2007 09:00am
Quote (RO_Byron @ Sun, 9 Dec 2007, 16:40)
Auchan este hipermarket la mine-n Salajan!!! Dusilor biggrin.gif


eu nu am fost niciodata pe acolo deci nu stiu de el.
stiu de alea mai mari, carre4, cora, selgros, billa , metro etc
dar de ala nu am auzit.
oricum numa la cumparaturi sa nu mergi cu nevasta ca e jale
Retired Moderator
Posts: 28,692
Joined: May 14 2006
Gold: 2,762.00
Trader: Trusted
Dec 9 2007 11:02am
Quote (MrDjBthu @ Sun, Dec 9 2007, 05:00pm)
eu nu am fost niciodata pe acolo deci nu stiu de el.
stiu de alea mai mari, carre4, cora, selgros, billa , metro etc
dar de ala nu am auzit.
oricum numa la cumparaturi sa nu mergi cu nevasta ca e jale


subscriu..jale poat nu e..k t storc ele cumva d "seva verde" rofl.gif

si nu suntem dusi mai Geo...n-am zis k e hipermarket? ohmy.gif
Go Back To Romanian Topic List
Prev123
Add Reply New Topic New Poll