Quote (MrDjBthu @ Sun, Dec 9 2007, 05:00pm)
eu nu am fost niciodata pe acolo deci nu stiu de el.
stiu de alea mai mari, carre4, cora, selgros, billa , metro etc
dar de ala nu am auzit.
oricum numa la cumparaturi sa nu mergi cu nevasta ca e jale
subscriu..jale poat nu e..k t storc ele cumva d "seva verde"

si nu suntem dusi mai Geo...n-am zis k e hipermarket?