Quote (mmc01 @ Wed, 5 Dec 2007, 09:54)
johny, esti optimist ca si gazeta sporturilor

dar m-as mira sa ne calificam
inainte cu o saptamana de tragere, chiar le spuneam colegilor 'cum ar fi sa cadem cu franta, italia si olanda' acum ma injura toti

idea e ca noi nu avem ce pierde, ca oricum sunt considerati ai mai praf din grupa. in mod normal ar trebui sa ne facem jocu si ce pica, pica.
si o sa pice cred...
aduceti-va aminte euro 2000
germania
anglia
portugalia
problema a fost care???