d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Romanian > Cel Mai "sumbru Si Radical" Album Parazitii > Slalom Printre Tampiti
Prev123
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 4,784
Joined: Jun 25 2006
Gold: 1,151.00
Dec 13 2007 01:37am
Hmm... Lucrez la o firma in Ploieşti cu 3k si ceva de oameni de toate categoriile. Mă simt copleşit deja de atâta prostie pe care o întâlnesc, plus dezacorduri, interese pentru nimic etc. Vin aici să mă relaxez, dar şi aici mai dau peste topicuri "suspect de suspecte", de genul "să fugărim nişte pui" şi alte <rest>uri! Pentru mine Paraziţii nu spun nimic nou, nu fac decât să mă ţină în acelaşi mediu maro.
Member
Posts: 578
Joined: Dec 9 2007
Gold: Locked
Trader: Scammer
Dec 13 2007 01:46am
Quote (Serj_Tankian @ Tue, Dec 4 2007, 02:54pm)
facem slalom printre cretini zi de zi - asta e adevarul


laugh.gif
Member
Posts: 13,594
Joined: Apr 14 2007
Gold: 119.50
Warn: 10%
Dec 14 2007 01:40pm
+1
Go Back To Romanian Topic List
Prev123
Add Reply New Topic New Poll