Hmm... Lucrez la o firma in Ploieşti cu 3k si ceva de oameni de toate categoriile. Mă simt copleşit deja de atâta prostie pe care o întâlnesc, plus dezacorduri, interese pentru nimic etc. Vin aici să mă relaxez, dar şi aici mai dau peste topicuri "suspect de suspecte", de genul "să fugărim nişte pui" şi alte <rest>uri! Pentru mine Paraziţii nu spun nimic nou, nu fac decât să mă ţină în acelaşi mediu maro.