Quote (mmc01 @ Fri, Nov 23 2007, 04:43pm)
eu auzisem chiar de ghilotina, dar mi se pare ca numai in franta, in alte tari de trage in teapa parca
da...asa era in vremurile bune
acum ..nici in teapa nici ghilotinat..scaun sau injectie..usor..simplu si fara mizerie