Quote (DyCa4EveR @ Tue, Nov 20 2007, 08:13pm)
incercam sa fac o gluma sa uit realtitatea locul pe care sta steaua si etc... chiar dak il plac pe becali nu pot sal iert pt ce a fak cu steaua
il placi p becali...
deci u esti cu el in pat? in pic p care ai pus-o aici ...cat traim aflam lucruri noi
dak tot sunteti asa apropiati..zi-i sa-ti dea ceva $ sa iei fg

sick joke..da nu puteam rata sansa