d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Romanian > Si Eu Cu Cine Votez???
Prev123
Add Reply New Topic New Poll
Retired Moderator
Posts: 28,692
Joined: May 14 2006
Gold: 2,762.00
Trader: Trusted
Nov 20 2007 02:05pm
are deltoidu si tricepsu bicipital cam dezvoltate pt inteligenta lui superioara..si divina..sa nu uitam rofl.gif
c sa aiba jiji mai? e gay cum l-o facut masa...
Member
Posts: 9,970
Joined: Mar 7 2006
Gold: 21,070.00
Nov 20 2007 02:12pm
Quote (DyCa4EveR @ Tue, 20 Nov 2007, 21:25)
da becali ce are? headscratch.gif


pai uitate ce a facut la steaua cu inteligenta lui - echipa merge bine, e pe primul loc in clasament, e calificata in primavara europeana si lumea vine de placere pe stadion
rolleyes.gif laugh.gif

banii nu schimba intotdeauna situatia - cu toate ca e bine sa ii ai in cantitati atat cat iti lipsesc
Member
Posts: 10,840
Joined: Jun 20 2007
Gold: 1.39
Nov 20 2007 02:13pm
incercam sa fac o gluma sa uit realtitatea locul pe care sta steaua si etc... chiar dak il plac pe becali nu pot sal iert pt ce a fak cu steaua
Retired Moderator
Posts: 28,692
Joined: May 14 2006
Gold: 2,762.00
Trader: Trusted
Nov 20 2007 02:58pm
Quote (DyCa4EveR @ Tue, Nov 20 2007, 08:13pm)
incercam sa fac o gluma sa uit realtitatea locul pe care sta steaua si etc... chiar dak il plac pe becali nu pot sal iert pt ce a fak cu steaua


il placi p becali...

deci u esti cu el in pat? in pic p care ai pus-o aici ...cat traim aflam lucruri noi
dak tot sunteti asa apropiati..zi-i sa-ti dea ceva $ sa iei fg rofl.gif


sick joke..da nu puteam rata sansa
Member
Posts: 28,592
Joined: Nov 3 2005
Gold: 17,707.00
Nov 25 2007 03:23am
intrebare fara raspuns...
Go Back To Romanian Topic List
Prev123
Add Reply New Topic New Poll