d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Romanian > Mie Nu Imi Plac Duperii/ Tie ? > Eu Nu Inteleg Pe Astia
Prev1234Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 10,840
Joined: Jun 20 2007
Gold: 1.39
Nov 18 2007 03:23pm
pt ce pm? smile.gif)
Member
Posts: 43,241
Joined: Nov 6 2005
Gold: 53,809.25
Nov 19 2007 02:56pm
duperii sunt un rau necesar.
Member
Posts: 453
Joined: Sep 15 2007
Gold: 0.00
Nov 19 2007 03:12pm
Quote (DyCa4EveR @ Sun, Nov 18 2007, 06:36pm)
eu nam dupat, nu dupez, nu voi dupa
nam scammat , nu scammez, nu voi scama
mf&bot rullz wink.gif
gata topic asta e inchis pt mn dry.gif


nici cu bot nu are farmec, pt ca efectiv "joaca altu pentru tine" = no fun. Desi folosesc si eu bot biggrin.gif
Member
Posts: 3,364
Joined: Sep 25 2007
Gold: 0.00
Warn: 10%
Nov 19 2007 08:17pm
Quote (Ashera @ Mon, Nov 19 2007, 09:12pm)
nici cu bot nu are farmec, pt ca efectiv "joaca altu pentru tine" = no fun. Desi folosesc si eu bot biggrin.gif


da tongue.gif
eu nu folosesc nici bot,nici dupes,nici nu shopp.
nimik.

eu fac traduri gozzu tongue.gif

prostesc pe altii la traduri si imi castig existenta smile.gif
Member
Posts: 4,784
Joined: Jun 25 2006
Gold: 1,151.00
Nov 20 2007 12:56am
Mie imi plac duperii ca mi fac viata mai usoara; daca as stii, as dupa numai rune, ca sa vad si eu cum e sa ai toate cele 7 caractere cu tot ce trebuie pe ele. Nu lucruri perfecte, dar sa aiba numele potrivit (stiti voi: eni etc).
Pe de alta parte nu-mi plac duperii pt. ca ma fac sa ma satur mai repede de jocul asta, deci mai bine sa nu stiu sa dupez! tongue.gif Chiar ar fi o utopie fara ei! Va amintiti in prima saptamana de dupa reset (cei care ati jucat!), cum era? drool.gif S-o iei de la zero, sa te chinui, mh-ul era extraordinar si nu mai eram chior; puteam sa fug numai cu cateva sticlute de stamina pana la waypoint si eram f. fericit.
Intr-adevar, e mult mai usor cu ei printre noi; la o saptamana de la reset mi-am luat eni ap 15 ed, 76x def..... si am rezolvat totul. Bolt.gif
Member
Posts: 10,840
Joined: Jun 20 2007
Gold: 1.39
Nov 20 2007 09:05am
dak vrea cineva mh ii dau eu ...
arata doar pereti smile.gif
nu si ce au alti pe ei da e bun pt mf baals....
pm me dak vrea cnv happy.gif
Banned
Posts: 2,455
Joined: Apr 6 2007
Gold: 0.75
Nov 25 2007 10:17am
sa mi-o dai si mie radule
Member
Posts: 10,840
Joined: Jun 20 2007
Gold: 1.39
Nov 25 2007 12:22pm
ce dane? mh?
Banned
Posts: 2,455
Joined: Apr 6 2007
Gold: 0.75
Nov 26 2007 01:52am
Quote (DyCa4EveR @ Sun, 25 Nov 2007, 18:22)
ce dane? mh?


dap
Member
Posts: 7,956
Joined: Sep 15 2006
Gold: 0.50
Nov 29 2007 12:12pm
Quote (ProAccA @ Tue, Nov 20 2007, 02:17am)
da tongue.gif
eu nu folosesc nici bot,nici dupes,nici nu shopp.
nimik.

eu fac traduri gozzu tongue.gif

prostesc pe altii la traduri si imi castig existenta smile.gif


vouch biggrin.gif
Go Back To Romanian Topic List
Prev1234Next
Closed New Topic New Poll