Quote (bilstan @ Sat, 10 Nov 2007, 08:31)
pe cind partid?
suna bine si partid bil

Quote (Arx_X @ Sat, 10 Nov 2007, 11:44)
oh nu..traducere in romana..
o sa fie si mai penibil decat traducerea sistemelor d operare sau a unor softuri in limba noastra..
doar d curiozitate..am incercat o "varianta" d win xp cu meniu si tot tot in romana..dupa 30 min mi-am realizat o coafura d invidiat

nene io incerc sa traduc user friendly, nu ca la windows/office unde sunt traduse alea mot-a-mot si nu au nici o legatura cu intelesul in engleza la expresiei.
daca ati avea rabdarea sa lasati pe romana o bucata mica de vreme ati vedea treaba asta.
oricum romanul cum e invatat de mic cu engleza ^^