d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Romanian > Sa Imi Bag P**a > Dao Dreaq
Prev1234Next
Closed New Topic New Poll
Retired Moderator
Posts: 28,692
Joined: May 14 2006
Gold: 2,762.00
Trader: Trusted
Nov 9 2007 06:45am
o prostie..cine stie ce-o inteles astia..
in fine..sper sa iti rezolve cat mai repede...
Member
Posts: 9,970
Joined: Mar 7 2006
Gold: 21,070.00
Nov 9 2007 07:29am
Amin mai poti spune - is over bangin.gif
Member
Posts: 11,098
Joined: Sep 10 2006
Gold: 2.60
Nov 9 2007 08:38am
Quote (Arx_X @ Fri, Nov 9 2007, 02:45pm)
o prostie..cine stie ce-o inteles astia..
in fine..sper sa iti rezolve cat mai repede...


nu are ce sa mai rezolve deja ia dat Scammer Tag si dupa cum zicea el mergea la sala de net si se conecta pe jsp...
si de acolo mai intrau cativa...sanse grele sa ma ia unlock...decat peste cateva luni bune
Banned
Posts: 1,105
Joined: Jul 25 2006
Gold: Locked
Trader: Scammer
Warn: 10%
Nov 9 2007 08:40am
nasol
Retired Moderator
Posts: 28,692
Joined: May 14 2006
Gold: 2,762.00
Trader: Trusted
Nov 9 2007 08:41am
Quote (DanyTheDog @ Fri, Nov 9 2007, 02:38pm)
nu are ce sa mai rezolve deja ia dat Scammer Tag si dupa cum zicea el mergea la sala de net si se conecta pe jsp...
si de acolo mai intrau  cativa...sanse grele sa ma ia unlock...decat peste cateva  luni bune


pana atunci..k sa nu fie time lost..fa d acasa alt acc... si ..folo pt trades..pana se rezolva cu asta...
fg d p el nu putrezese..asa k
Banned
Posts: 1,105
Joined: Jul 25 2006
Gold: Locked
Trader: Scammer
Warn: 10%
Nov 9 2007 08:45am
slabe sanse sa scoata tagurile :| parerea mea
Member
Posts: 11,098
Joined: Sep 10 2006
Gold: 2.60
Nov 9 2007 08:46am
Quote (Arx_X @ Fri, Nov 9 2007, 04:41pm)
pana atunci..k sa nu fie time lost..fa d acasa alt acc... si ..folo pt trades..pana se rezolva cu asta...
fg d p el nu putrezese..asa k


pai tocmai aia a facut greseala a facut acc de acasa si intra si de la sala de net si de acasa..
daca are IP Dinamik mai are o sansa
desi chiar daca sil schimba cand e vb de unlock il scaneaza din nou sa vada care e treaba
daca vede ca nu a schimbat atitudinea nu mai ia
Banned
Posts: 5,107
Joined: Jul 12 2007
Gold: Locked
Trader: Scammer
Nov 9 2007 08:55am
ma cac pe ei pe totzi fmm de ratatzi moderatori

daca stie cnva IP pe care tzine site-ul ... sa mi-l zica si mie in b.net pe whisper / chat ceva smile.gif

bafta all wink.gif
Banned
Posts: 1,105
Joined: Jul 25 2006
Gold: Locked
Trader: Scammer
Warn: 10%
Nov 9 2007 08:56am
Quote (LoveHouse @ Fri, Nov 9 2007, 02:55pm)
ma cac pe ei pe totzi fmm de ratatzi moderatori

daca stie cnva IP pe care tzine site-ul ... sa mi-l zica si mie in b.net pe whisper / chat ceva smile.gif

bafta all wink.gif


marfa sig - mil vinzi mie ? biggrin.gif
Member
Posts: 9,970
Joined: Mar 7 2006
Gold: 21,070.00
Nov 9 2007 09:26am
Quote (LoveHouse @ Fri, 9 Nov 2007, 17:55)
ma cac pe ei pe totzi fmm de ratatzi moderatori

daca stie cnva IP pe care tzine site-ul ... sa mi-l zica si mie in b.net pe whisper / chat ceva smile.gif

bafta all wink.gif


prea multa ura - nu rezolvi nimic
Go Back To Romanian Topic List
Prev1234Next
Closed New Topic New Poll