multumesc maceac
Quote (MrDjBthu @ Fri, 9 Nov 2007, 15:34)
io cred ca ne prosteste pe fata.....
tot ce vad pe aci e ca medelin a ramas fara fg ^^
h3h3h3hh3
hai razvan....stii tu ca am prostit eu vreodata pe cineva.>>??
si e topicul meu aniversar...te rog
madaaa>>nu de aia era ofc 8)>>aia era gluma>>stiam ca nu da nimeni nik lol 8)
si ce doge faci cu intrebarea mea de hc lol !
e ceva de vazut>>de remarcat>> daca puteti...
oricum o sa spun la final..
FLO
This post was edited by FLOKING24 on Nov 9 2007 08:45am