Quote (maceac @ Sat, Nov 10 2007, 08:25pm)
+1

) pana fac 10 pe zi ... mai am

oho..dragul meu
dar 10 ppd nu e tinta ta...io-s mic copil..sa vezi p cei cu 2x sau chiar 5x ppd

Quote (napsterz0r @ Sat, Nov 10 2007, 08:41pm)
da.. spam pe fata

Mada..hai k t primim in clubul nostru
This post was edited by Arx_X on Nov 10 2007 02:42pm