Quote (Serj_Tankian @ Thu, Nov 1 2007, 01:57pm)
Dane - incearca sa cresti la numarul de fg nu numai la numarul de postari

doar k sa-ti amintesc..nu incerc sa cresc la post count..io chiar cresc..fara a fii asta telul meu..
si despre fg..dak as tine asa mult la el nu-l imprumutam (cam 1.3k) p la prieteni nu?