d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Romanian > Primul Trusted Roman, Felicitari Nene Bommel ^^
Prev1234Next
Add Reply New Topic New Poll
Retired Moderator
Posts: 28,692
Joined: May 14 2006
Gold: 2,762.00
Trader: Trusted
Oct 12 2007 05:27am
Quote (B4al @ Fri, Oct 12 2007, 11:24am)
Trebuia la obiectii sa scrii : Agentul este urat. ^^ biggrin.gif


nu..am fost mai rau..ascultam B.U.G Mafia.. nush dak stiti mel Garda...aia cu "Episod in care gaborii s-au pishat p ei " tongue.gif si ..alte texte d "dragoste" adresate politiei tongue.gif
poat k asta l-a cam suparat p domnul.. .Organ rofl.gif
Member
Posts: 57,983
Joined: Jan 12 2006
Gold: 5,104.00
Oct 12 2007 05:45am
Quote (Arx_X @ Fri, 12 Oct 2007, 12:27)
nu..am fost mai rau..ascultam B.U.G Mafia.. nush dak stiti mel Garda...aia cu "Episod in care gaborii s-au pishat p ei " tongue.gif si ..alte texte d "dragoste" adresate politiei tongue.gif
poat k asta l-a cam suparat p domnul.. .Organ rofl.gif


Nu iubitu` meu.

A fost un caz in Craiova, unde un nene militianu` il amendeaza pe alt militian. Ala obiecteaza : agentu` ce mi`a dat amenda este urat. ingrozitor de urat. In afara de asta, nu am obiectii.

cel vizat a facut proces, si acu` e pe rol.

Nu inceteaza sa ma uimeasca ingenuitatea (sa nu zic prostie nativa) celor ce ne`nconjoara. Cu uniforme...
Retired Moderator
Posts: 28,692
Joined: May 14 2006
Gold: 2,762.00
Trader: Trusted
Oct 12 2007 09:35am
hehehe ..asta n-o stiam..da io chiar ascultam ceva..mai putin p placul politiei ..desi ma intreb dak ei stiu ce-i muzica..sau doar sunetul catuselor..si manele...
Member
Posts: 37,502
Joined: Oct 28 2004
Gold: 20,898.44
Oct 15 2007 06:24pm
Felicitari Bommel tot inainte la Senior Moderator wink.gif
Member
Posts: 11,500
Joined: Jun 22 2007
Gold: Locked
Trader: Scammer
Oct 17 2007 11:08am
ai de mine io cu un Ktm de 600 ccp am mers cu 90 si direct 200 Ron ca is bulangii astia din Baia Mare
Member
Posts: 28,592
Joined: Nov 3 2005
Gold: 17,707.00
Oct 17 2007 04:26pm
gz for tag 8)
Member
Posts: 8,241
Joined: Mar 18 2006
Gold: 350.00
Oct 30 2007 09:55am
Felicitari!!!!
Member
Posts: 3,364
Joined: Sep 25 2007
Gold: 0.00
Warn: 10%
Nov 16 2007 04:45pm
Quote (RO_Byron @ Tue, Oct 30 2007, 03:55pm)
Felicitari!!!!


Felicitari aicia smile.gif
sunt destul de onorat sa spun asta,ca strinii in unele cazuri au incredere si in romani.
e adevarat ca e numa un joc,dar este un site mare,si increderea conteaza smile.gif

eu ma bucur pt tine.
Member
Posts: 5,812
Joined: Oct 6 2007
Gold: 121.00
Nov 17 2007 12:59pm
Felicitari si din partea mea !! tre sa ne scotzi la o bere ( parerea mea tongue.gif )
Retired Moderator
Posts: 28,692
Joined: May 14 2006
Gold: 2,762.00
Trader: Trusted
Nov 17 2007 01:01pm
Quote (Rusu @ Sat, Nov 17 2007, 06:59pm)
Felicitari si din partea mea !! tre sa ne scotzi la o bere ( parerea mea tongue.gif )


nu t mai baza p jsp sa-ti aduca bere..
k am avut un thread cu alcooale..si nu am vazut nici azi o picatura rofl.gif
Go Back To Romanian Topic List
Prev1234Next
Add Reply New Topic New Poll