Quote (Arx_X @ Fri, 12 Oct 2007, 12:27)
nu..am fost mai rau..ascultam B.U.G Mafia.. nush dak stiti mel Garda...aia cu "Episod in care gaborii s-au pishat p ei "

si ..alte texte d "dragoste" adresate politiei

poat k asta l-a cam suparat p domnul.. .Organ

Nu iubitu` meu.
A fost un caz in Craiova, unde un nene militianu` il amendeaza pe alt militian. Ala obiecteaza : agentu` ce mi`a dat amenda este urat. ingrozitor de urat. In afara de asta, nu am obiectii.
cel vizat a facut proces, si acu` e pe rol.
Nu inceteaza sa ma uimeasca ingenuitatea (sa nu zic prostie nativa) celor ce ne`nconjoara. Cu uniforme...