d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Romanian > Care A Fost Masina Cea Mai Tare Pe Care Ati Condus > hai laudativa :)
Prev12345Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 57,983
Joined: Jan 12 2006
Gold: 5,104.00
Sep 17 2007 05:43am
Quote (MrDjBthu @ Fri, 14 Sep 2007, 23:39)
cine ie Dondoe ???? :S


Diana. Google dude ^^
Member
Posts: 22,955
Joined: Feb 25 2006
Gold: 1,034.21
Sep 17 2007 06:29am
Quote (B4al @ Mon, 17 Sep 2007, 14:43)
Diana. Google dude ^^


citeste replyu de mai sus....duamne ce uom...
oricum nu e fenomenala, ginutza e peste wink.gif

edit: fuck 12,000 posts ^^

This post was edited by MrDjBthu on Sep 17 2007 06:30am
Member
Posts: 561
Joined: Sep 3 2007
Gold: Locked
Trader: Scammer
Sep 17 2007 07:57am
Quote (MrDjBthu @ Mon, Sep 17 2007, 12:29pm)
citeste replyu de mai sus....duamne ce uom...
oricum nu e fenomenala, ginutza e peste wink.gif

edit: fuck 12,000 posts ^^


gratz smile.gif haha acuma mai ramane sa faci si 12k fg tongue.gif
Member
Posts: 22,955
Joined: Feb 25 2006
Gold: 1,034.21
Sep 17 2007 09:20am
Quote (HunterBlades @ Mon, 17 Sep 2007, 16:57)
gratz smile.gif haha acuma mai ramane sa faci si 12k fg tongue.gif


nu ma dau in vant dupa numere d-astea care sa se potriveasca...
da tu de ce esti locked?
scam sau multi?
Member
Posts: 57,983
Joined: Jan 12 2006
Gold: 5,104.00
Sep 17 2007 03:01pm
Quote (MrDjBthu @ Mon, 17 Sep 2007, 17:20)
nu ma dau in vant dupa numere d-astea care sa se potriveasca...
da tu de ce esti locked?
scam sau multi?


why skem m8te ?

lol. latifundiaru` a pus`o d`un tun laugh.gif
Member
Posts: 43,241
Joined: Nov 6 2005
Gold: 53,809.25
Sep 20 2007 02:00am
Fac pariu ca n-ati auzit de ea.. Fiat Duna
Member
Posts: 36,244
Joined: Nov 29 2005
Gold: Locked
Trader: Scammer
Sep 21 2007 06:40am
Quote (alexrop @ Thu, Sep 20 2007, 08:00am)
Fac pariu ca n-ati auzit de ea.. Fiat Duna


Gata ! renuntz la abonamentu pe autobuz ! de acuma ma duc sau pe jos, sau iau bilete si le reciclez.

(ok, aici la cluj sunt controale serioase pe mijlocu de transport in comun)
Retired Moderator
Posts: 28,692
Joined: May 14 2006
Gold: 2,762.00
Trader: Trusted
Sep 21 2007 08:48am
Quote (the_rest @ Fri, Sep 21 2007, 12:40pm)
Gata ! renuntz la abonamentu pe autobuz ! de acuma ma duc sau pe jos, sau iau bilete si le reciclez.

(ok, aici la cluj sunt controale serioase pe mijlocu de transport in comun)


clar o muscat-o rest tongue.gif
stai sa vezi numai c controale incep cand ma intorc io..fratee...cand incepe faculta sunt mai multi controlori k pasageri biggrin.gif
Member
Posts: 22,955
Joined: Feb 25 2006
Gold: 1,034.21
Sep 21 2007 10:00am
Quote (Arx_X @ Fri, 21 Sep 2007, 17:48)
clar o muscat-o rest tongue.gif
stai sa vezi numai c controale incep cand ma intorc io..fratee...cand incepe faculta sunt mai multi controlori k pasageri biggrin.gif


asa si ???
sa nu-mi ziceti ca voi sunteti d-aia de cumpara bilete si le si composteaza????
asa ceva nu se face ma nene...
daca te prinde fara nu te legitimezi. simplu. refuzi si cu asta basta. nu are ce face.
nu are voie sa te caute in buzunare.
nu are voie sa te dea jos din autobuz unde vrea el.
nu are voie sa te duca la sectie.
"in cazul in care pasagerul refuza sa se legitimeze controlorul poate apela la un jandarm sau politist pentru a-l legitima pe pasager"
ala e citat din regulamentu ala de transport in comun.
daca controloru are jandarm cu el in autobuz ok, daca nu, ghinionu lui....
tu scapi lejer ^^
Retired Moderator
Posts: 28,692
Joined: May 14 2006
Gold: 2,762.00
Trader: Trusted
Sep 21 2007 12:45pm
Quote (MrDjBthu @ Fri, Sep 21 2007, 04:00pm)
asa si ???
sa nu-mi ziceti ca voi sunteti d-aia de cumpara bilete si le si composteaza????
asa ceva nu se face ma nene...
daca te prinde fara nu te legitimezi. simplu. refuzi si cu asta basta. nu are ce face.
nu are voie sa te caute in buzunare.
nu are voie sa te dea jos din autobuz unde vrea el.
nu are voie sa te duca la sectie.
"in cazul in care pasagerul refuza sa se legitimeze controlorul poate apela la un jandarm sau politist pentru a-l legitima pe pasager"
ala e citat din regulamentu ala de transport in comun.
daca controloru are jandarm cu el in autobuz ok, daca nu, ghinionu lui....
tu scapi lejer ^^


in cj d obicei au razii organizate..cu pol si tot c tre...si t freaca d nu t vezi tongue.gif

si in +..nu uita..in cj este STUDCARD ..adik .abonament gratuit la 2 linii biggrin.gif
Go Back To Romanian Topic List
Prev12345Next
Add Reply New Topic New Poll