Quote (Dc_ShoEs @ Mon, Jan 5 2009, 02:40pm)
ok am facut fain fg acuma asa ca ce arma sa imi iau pe fighter or magician zicetimi si mie

fighter , ee si ls daca joci solo, daca cata, ee pur ca ls oricum nu functioneaza in cata

cat despre mage , daca nu esti primul din istorie care si-a facut tanker mage

atunci int cat mai mult pe weapon
si bafta la mq's baieti