Quote (Forb1ddeN @ Sat, 27 Jun 2009, 23:04)
lol :)))) 1 la mana habar nu ai ce ins numele meu ce insemna ala 2 la mana am facut ap 5000 de posturi cu el 3 la mana nu ma deranja cu nimic numele ala 4 la mana nu mai postam aicia pt ca nu vroiam 5 nu stiu unde vezi tu ca sunt peste tot 6 las ca ai tu nume frumos GIUVAIERU iar 7 la mana fati +1 in alt topic !
why rage ?
eu macar nu am nici un complex legat de numele meu ...
si cum am mai spus .. cauta in dex " GIUVAIER"

si in legatura cu +1 in locul tau nu mai vb
si apropo .. chiar nu ma intereseaza ce insemna numele tau
eu am spus doar ce era evident
si apropo .. ce te`a determinat sa postezi iar ? .. asha brusc ? =)) " 4 la mana nu mai postam aicia pt ca nu vroiam "
si apropo ... invata sa scrii in romana !! invata niste gramatica