d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Romanian > Romania Ladder Slasher Topic - Repost
Prev1131415161744Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 6,446
Joined: Jun 5 2006
Gold: 5,584.00
Dec 15 2008 10:40am
sunt faine .. dar nu e ceva bun . ma refeream la drop-uri de lvl 40+ biggrin.gif
Member
Posts: 15,478
Joined: Apr 22 2008
Gold: 11,362.14
Dec 15 2008 10:04pm
Quote (Taiko @ Mon, 15 Dec 2008, 17:40)
sunt faine .. dar nu e ceva bun . ma refeream la drop-uri de lvl 40+ biggrin.gif


42 here sad.gif greu greu..
Retired Moderator
Posts: 28,692
Joined: May 14 2006
Gold: 2,762.00
Trader: Trusted
Dec 16 2008 05:40am
Quote (Taiko @ Mon, Dec 15 2008, 03:10pm)
hehe , vad ca te distrezi smile.gif)  . dar man .. asa nu ai sanse sa gasesti ceva ce sa te faca sa poti juca si singur . dropuri de cacat . ideea e sa poti sa ajungi la 65 , sa faci un mf , poate poate iti drop-eaza ceva bun smile.gif


este, lcl 50 club 116 ee
lvl 45 armor cu 114 ee
lvl 15 charm 30 dex

astea le folosesc pt mq climb biggrin.gif

+ cand jucam cu baietii , jucam "no explore" ..super drops nu asa tongue.gif
si fac mf cu ce de lvl 71-72..desi nu pica prea grozav

e :

aseara, 2nd door fail ofc rofl.gif

This post was edited by Arx_X on Dec 16 2008 05:40am
Member
Posts: 11,500
Joined: Jun 22 2007
Gold: Locked
Trader: Scammer
Dec 16 2008 11:00am
magic luck ajuta cu multa la dropuri?

mam gandit sa fac niste mf cu 9 mgic luck tongue.gif
Member
Posts: 15,031
Joined: Jul 14 2007
Gold: 10,620.29
Dec 16 2008 11:19am
Quote (GriffonsEye @ Tue, 16 Dec 2008, 20:00)
magic luck ajuta cu multa la dropuri?

mam gandit sa fac niste mf cu 9 mgic luck tongue.gif


de la 11 in sus e bun, dar ajuta mai mult la mute smile.gif
Member
Posts: 11,500
Joined: Jun 22 2007
Gold: Locked
Trader: Scammer
Dec 16 2008 01:18pm
Quote (rizwan @ Tue, 16 Dec 2008, 20:19)
de la 11 in sus e bun, dar ajuta mai mult la mute smile.gif


deci 9 magic luck ii degeaba biggrin.gif ?
Member
Posts: 15,031
Joined: Jul 14 2007
Gold: 10,620.29
Dec 16 2008 01:27pm
Quote (GriffonsEye @ Tue, 16 Dec 2008, 22:18)
deci 9 magic luck ii degeaba biggrin.gif ?


nu e degeaba, e bun si ala smile.gif
dar ziceam ca daca vrei iteme gozu, ia-ti 10/11++
Member
Posts: 11,500
Joined: Jun 22 2007
Gold: Locked
Trader: Scammer
Dec 16 2008 03:22pm
fail again :/

nu cred ca ajung la monk sezonu asta cry3.gif

acuma ma pun sa joc cu samurai smile.gif

daca nu trec la mq o sa mai am paladinu?
Retired Moderator
Posts: 28,692
Joined: May 14 2006
Gold: 2,762.00
Trader: Trusted
Dec 16 2008 04:34pm
paladinul itirmane pana il crapi sau face Paul reset manual
am vorbit cu Datis si am facut cu el ultimul climb cu alchemistul..acum il urca cat poate si il lasa asa..nu are rost sa tot faca +2 si sa riste
+2 faci pe feeder class nu pe warlock+



inca 2 first door fails aici

macar am facut +8 intr-o saptamana (e drept, am avut mult timp liber si vreme buna de nimic altceva )

spor si bafta baieti
Member
Posts: 11,500
Joined: Jun 22 2007
Gold: Locked
Trader: Scammer
Dec 16 2008 06:10pm
Quote (Arx_X @ Wed, 17 Dec 2008, 01:34)
paladinul itirmane pana il crapi sau face Paul reset manual
am vorbit cu Datis si am facut cu el ultimul climb cu alchemistul..acum il urca cat poate si il lasa asa..nu are rost sa tot faca +2 si sa riste
+2 faci pe feeder class nu pe warlock+



inca 2 first door fails aici

macar am facut +8 intr-o saptamana (e drept, am avut mult timp liber si vreme buna de nimic altceva )

spor si bafta baieti


eu joc pe sc tongue.gif
Go Back To Romanian Topic List
Prev1131415161744Next
Add Reply New Topic New Poll