d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Romanian > Wow
Prev1121314151622Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 9,970
Joined: Mar 7 2006
Gold: 21,070.00
Nov 6 2009 03:47am
foarte tare Karate Kidu :D :lol:
cred ca o sa mi-l iau si eu
Member
Posts: 22,955
Joined: Feb 25 2006
Gold: 1,034.21
Nov 6 2009 05:05am
sunteti nebuni frate cu panda ala.
oricum lil kt e mai tare :P
dar tot nu renteaza
Member
Posts: 11,323
Joined: Mar 5 2006
Gold: 8.43
Nov 6 2009 08:33am
Lil KT nu face prea multe decat cand are critters prin preajma, monk-ul insa face ca-n filmele cu Bruce Lee mai mereu :D

This post was edited by mmc01 on Nov 6 2009 08:33am
Member
Posts: 9,970
Joined: Mar 7 2006
Gold: 21,070.00
Nov 17 2009 07:53am
monku e "one man show" - merita efortul - am vazut ca vindeau baietii cu 2500g pe Maggy codul pentru monk [nu suna prea sigur]
oricum aseara am bagat un OS+3D zerg si cu gearul meu de 213 am reusit sa scot 4.2k dps si pe ultimii 300k paladinul meu s-a sacrificat - si am reusit :P
"of the Nightfall" :D
Member
Posts: 6,045
Joined: Dec 5 2008
Gold: 0.55
Nov 17 2009 08:43pm
vati scos bre careva bani din joc :D ?
Member
Posts: 10,840
Joined: Jun 20 2007
Gold: 1.39
Nov 18 2009 02:08am
Quote (alexcata2004 @ Nov 18 2009 04:43am)
vati scos bre careva bani din joc :D ?


nup.
eu nu cred k se poate scoate bani din asha joc
Member
Posts: 15,051
Joined: Jul 14 2007
Gold: 8,475.29
Nov 18 2009 02:39am
Quote (FloRin @ 18 Nov 2009 10:08)
nup.
eu nu cred k se poate scoate bani din asha joc


Ba da, chinezii vand cu gramezile de gold.
Si apoi cauta pe eeebay sa vezi cati isi vand caracterele si gold-ul ;))

This post was edited by Rizwan on Nov 18 2009 02:40am
Member
Posts: 11,323
Joined: Mar 5 2006
Gold: 8.43
Nov 18 2009 03:50am
Scopul jocului nu e sa faci bani ci doar sa omori timpul, sa te relaxezi. Vrei bani, la munca.
Member
Posts: 10,840
Joined: Jun 20 2007
Gold: 1.39
Nov 18 2009 05:35am
Quote (mmc01 @ Nov 18 2009 11:50am)
Scopul jocului nu e sa faci bani ci doar sa omori timpul, sa te relaxezi. Vrei bani, la munca.


dap
si eu am inceput sa joc tot cu aceiasi idee. dar mam razgandit

This post was edited by FloRin on Nov 18 2009 05:35am
Member
Posts: 22,955
Joined: Feb 25 2006
Gold: 1,034.21
Nov 18 2009 09:27am
eu am scos bani din el :)
si playtime moca de peste un an.


cat despre codu de pet nu stiu daca nu poate ala sa dea reverse la credit card si sa te fraiereasca la fel ca la codurile de 90 days.

plus ca 2500 e imens. iei gc cu 4000 pe maggy si petu e doar 10 euro.
Go Back To Romanian Topic List
Prev1121314151622Next
Add Reply New Topic New Poll