d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Romanian > Romania0" World Of Warcraft" Topic > Numai Pentru Jucatorii De Wow Si Wow+bc
Prev1121314
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 7,956
Joined: Sep 15 2006
Gold: 0.50
Jun 3 2008 02:07pm
Quote (mmc01 @ Tue, Jun 3 2008, 08:43pm)
30fps in oras, 60 afara, 15-20 in raid. Normal ca trebuie sa platesti, lunar 13 euro.


imi poti spune configuratia calculatorului tau te rog? tongue.gif
Member
Posts: 11,323
Joined: Mar 5 2006
Gold: 8.43
Jun 3 2008 02:16pm
Nu e cine stie ce, joc si in window mode si mananca un pic mai mult.

Member
Posts: 9,970
Joined: Mar 7 2006
Gold: 21,070.00
Jun 3 2008 03:36pm
la mine nu sta la 60fps, doar in unele situatii scade pe la 40
Member
Posts: 11,323
Joined: Mar 5 2006
Gold: 8.43
Jun 3 2008 11:21pm
Am uitat sa zic, joc cu detaliile la minim dar cu rezolutie de 1280x1024.
Member
Posts: 22,955
Joined: Feb 25 2006
Gold: 1,034.21
Jun 4 2008 06:56am
eu cu 8600 meu joc cu detalii cam spre maxim pe rezolutia aia mare nesimtita wide, nu stiu exact care , ultima am impresia, iar fps-urile sunt peste 80 , chiar si in orase
e6750
2gb ram dual channel 4-4-4-12 latente
hard sata
si placa de mai sus.
merge banda biggrin.gif
Member
Posts: 7,956
Joined: Sep 15 2006
Gold: 0.50
Jun 5 2008 08:11am
Quote (MrDjBthu @ Wed, Jun 4 2008, 01:56pm)
eu cu 8600 meu joc cu detalii cam spre maxim pe rezolutia aia mare nesimtita wide, nu stiu exact care , ultima am impresia, iar fps-urile sunt peste 80 , chiar si in orase
e6750
2gb ram dual channel 4-4-4-12 latente
hard sata
si placa de mai sus.
merge banda biggrin.gif


Cam acelasi am si eu smile.gif


@App la placa nvidia trebuie sa setezi vsync off pentru a avea mai multe fps-uri.

This post was edited by Cipy on Jun 5 2008 08:12am
Member
Posts: 9,970
Joined: Mar 7 2006
Gold: 21,070.00
Jun 18 2008 04:24am
rezolutia la care joc este 1440x900 wink.gif
Go Back To Romanian Topic List
Prev1121314
Add Reply New Topic New Poll