Quote (belkare @ Sat, 28 Mar 2009, 02:50)
bai nu stiu de unde e cainele asta, l-am mai vaz pe youtube, frate e cea mai hidoasa creatura ^^
mie mi s-a parut la prima vedere ca e impaiat bre.
dar apoi am vazut ca are limba ... nu sunt sigur. ar fi tare trist ca exista asa ceva, trebuie chemata Asociatia pentru Protectia Animalelor.
This post was edited by the_rest on Mar 31 2009 09:52am