Quote (kelz0 @ Oct 24 2009 01:59pm)
florin vii sa sapt viitoare pe patinuar sa iti mai arat o schema?:))
chiar nu am timp de patinuar si nici atat de retard sa dau 200 de mii sau kt o fi doar sa ma plimb incaltat in patinele alcuiva
dak aveam patinele mele poate veneam
