d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Romanian > Wow
Prev1101112131422Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 11,323
Joined: Mar 5 2006
Gold: 8.43
Oct 21 2009 03:50pm
E obligatoriu dupa cum spune si in anunt, dupa 12 noiembrie nu se va mai putea loga cu vechile conturi. Da da un pinguin ca si pet, mare chestie :)
Eu mi-am facut cont bnet si mi-am dat merge acum doua saptamani.
Member
Posts: 22,955
Joined: Feb 25 2006
Gold: 1,034.21
Oct 22 2009 02:49am
eu sunt mai sceptic, vreu sa vad daca chiar nu o sa ma lase dupa 12.
Member
Posts: 11,323
Joined: Mar 5 2006
Gold: 8.43
Oct 22 2009 03:38am
Sa nu ai probleme tehnice peste doua saptamani fiind multi care isi vor face bnet cont atunci tot din aceleasi motive sau altele. Si cum cateodata serverele Blizzard se dau peste cap sa nu stai pe bara pana isi revin.

Nu dureaza mult, go go mai bine acum.
Member
Posts: 16,658
Joined: May 24 2007
Gold: Locked
Warn: 20%
Oct 24 2009 05:59am
florin vii sa sapt viitoare pe patinuar sa iti mai arat o schema?:))

This post was edited by kelz0 on Oct 24 2009 05:59am
Member
Posts: 10,840
Joined: Jun 20 2007
Gold: 1.39
Oct 25 2009 01:13am
Quote (kelz0 @ Oct 24 2009 01:59pm)
florin vii sa sapt viitoare pe patinuar sa iti mai arat o schema?:))


chiar nu am timp de patinuar si nici atat de retard sa dau 200 de mii sau kt o fi doar sa ma plimb incaltat in patinele alcuiva
dak aveam patinele mele poate veneam :D
Member
Posts: 9,970
Joined: Mar 7 2006
Gold: 21,070.00
Oct 30 2009 04:46am
cam greu sa nimeresti un pug toc25 bun zilele astea
ma chinui sa performez cat mai bine si sa bag hps mare si RL-ul care e holy priest e praf
neaparat imi trebuie un guild care sa bage toc25man saptamanal
Member
Posts: 10,840
Joined: Jun 20 2007
Gold: 1.39
Oct 30 2009 07:17am
Quote (Serj_Tankian @ Oct 30 2009 12:46pm)
cam greu sa nimeresti un pug toc25 bun zilele astea
ma chinui sa performez cat mai bine si sa bag hps mare si RL-ul care e holy priest e praf
neaparat imi trebuie un guild care sa bage toc25man saptamanal


hmm da calu ala de la HH la gasit cineva dintre voi
Member
Posts: 9,970
Joined: Mar 7 2006
Gold: 21,070.00
Oct 30 2009 08:29am
eu nu
momentan vreau sa gasesc animalutele pentru achievement
Member
Posts: 22,955
Joined: Feb 25 2006
Gold: 1,034.21
Oct 30 2009 08:59am
am facut aproape in fiecare zi HH dar nu a picat mountu.
pacat ca as fi platit pt el :(
Member
Posts: 11,323
Joined: Mar 5 2006
Gold: 8.43
Oct 30 2009 09:05am
Random loot e random. Un coleg din guilda l-a castigat in primul run, chiar in prima zi. Eu nu m-am bagat, e boring, mai ales ca cei de la mine din guilda merg cu 3-4 alturi in sus x 5, vreo 20 de apartii. Am facut de doua ori la "Festivalul Berii" si a picat doar Capra. E prea mult pe mine sa fac asta in fiecare zi :P
Go Back To Romanian Topic List
Prev1101112131422Next
Add Reply New Topic New Poll