Quote (Legendary_Diamond @ Fri, 9 May 2008, 13:57)
esti 54 in plmea poate
iti bag eu un 25 in cur sa level up mai repede

))
legendarule, chiparosule, frumosule
pentru toate jegurile pe care le-ai scris pe subforumul roman te invit sa te arunci de la balcon daca stai la bloc
daca stai la tara, intra in grajd si inchide usa
This post was edited by Serj_Tankian on May 10 2008 05:36pm