Quote (B4al @ Sat, Oct 13 2007, 10:49pm)
Furi, ca mod de viata ?
Nu e stereotip, nici o afirmatie nesustinuta de argumente, ce devine o moda these days...
Doar ca...ie de notorietate fraudele cu stampila de spania, italia, etc ^^
T cunosc d undeva?
reported pt posted in wrong forum ...clar k t alegi cu 110% warn...sa-ti d bine

si..cam multi sunt plecati..asa k nu ma mira sa-i vedem p forum
oricum wellcome..si mai imprastiati si voi vorba k existam