Quote (dead_mayhem @ 17 Sep 2010 09:02)
sami bag pulan steaua si toti fani ei.
Invalid post specified, or post already reported.

Quote (AlexSwat @ 17 Sep 2010 13:44)
cine tine cu rapid sa se dea cu capu-n zid

a fost un meci frumos..dar oricum steaua < liverpool

deci..

ce ma enerveaza cel mai mult la romani? mai ales la DINAMO si RAPID??
dinamo sa se ia cu mana de rapid..de ce? ptr k stiu sa dea din gura k a ca ne bat nush ce..dar sunt atat de INCAPABILI incat nici in champions league nu au putut ajunge..STEAUA a ajuns..dar ei..ciuciuuuuuuu

steaua a si castugat unu
This post was edited by leXu on Sep 17 2010 07:30am