d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Romanian > Deci Am Si Eu O Intrebare > Daca Se Deranjeaya Cineva Sa Se Uite :p
Prev123Next
Closed New Topic New Poll
Retired Moderator
Posts: 28,692
Joined: May 14 2006
Gold: 2,762.00
Trader: Trusted
Mar 15 2010 12:25pm
Quote (MrDjBthu @ 15 Mar 2010 19:57)
nu te lua dupa ce a scris nenea asta, nu stie el nimic, mai bine sari peste intermediari.

daca vrei un trusted tag vezi ca in josul fiecarei pagini a forumului scrie:
d2jsp Forums Software by Paul Taulborg (njaguar) © 2003-2010 Contact
iar contact este subliniat si este un link acolo.
apasa pe contact si scrie acolo in mesaj ca vrei un trusted tag si urmeaza instructiunile pe care le primesti.


hai mah, asta era informatie doar pentru tine, ce naiba..ti-am spus sa nu mai dai sfoara in tara :cry: :rofl: :rofl:
Member
Posts: 10,840
Joined: Jun 20 2007
Gold: 1.39
Mar 15 2010 01:23pm
daca vrei sa devii sclav uitate pe linku pe care la dat "nenea ala"
Member
Posts: 22,955
Joined: Feb 25 2006
Gold: 1,034.21
Mar 15 2010 01:44pm
Quote (Arx_X @ 15 Mar 2010 20:25)
hai mah, asta era informatie doar pentru tine, ce naiba..ti-am spus sa nu mai dai sfoara in tara  :cry:  :rofl: :rofl:


nuuuuuuuuuuuuuuuuuu ???? nu mi-ai zis niciodata ca era doar pt mine info aia....
pffffff
data viitore fii mai explicit te rog!!!!!!!
:cry:



:lol:
Member
Posts: 17,090
Joined: Jan 22 2009
Gold: 8.83
Mar 15 2010 02:05pm
Quote (Arx_X @ Mar 15 2010 06:25pm)
hai mah, asta era informatie doar pentru tine, ce naiba..ti-am spus sa nu mai dai sfoara in tara :cry: :rofl: :rofl:


mai venind vorba de Mediator...tu ca Mediator fiind mai ai timp si de tine? adica stai toata ziua pe jsp ajuti la mule/scamms si in scammer accusation...dar intrebarea e...mai ai timp sa te joci si tu? pentru ca ma gandesc ca Mediatorii sunt ffff solicitati si nu prea mai au timp...scuze dar mereu m'am intrebat chestia asta :P
Member
Posts: 37,127
Joined: Dec 19 2008
Gold: 88.00
Trader: Trusted
Mar 15 2010 02:30pm
Quote (AlexSwat @ Mar 15 2010 10:05pm)
mai venind vorba de Mediator...tu ca Mediator fiind mai ai timp si de tine? adica stai toata ziua pe jsp ajuti la mule/scamms si in scammer accusation...dar intrebarea e...mai ai timp sa te joci si tu? pentru ca ma gandesc ca Mediatorii sunt ffff solicitati si nu prea mai au timp...scuze dar mereu m'am intrebat chestia asta :P


din cate stiu eu nu se joaca diablo :)

se joaca wow sau ls
Retired Moderator
Posts: 28,692
Joined: May 14 2006
Gold: 2,762.00
Trader: Trusted
Mar 15 2010 02:32pm
Quote (FloRin @ 15 Mar 2010 21:23)
daca vrei sa devii sclav uitate pe linku pe care la dat "nenea ala"


sincer, nu imi pasa cum o sa iei urmatoarea afirmatie, dar esti mai sclav ca mine de n ori , unde n=934853948^2
Fac ceea ce fac pentru ca vreau, nu ma tine nimeni legat aici..deci afirmatia ta are tot atata baza cat piciorul de implantare al unui polip sesil
De ce esti mai sclav ca mine? pentru ca tu ai idei de genul "mediatorii sunt sclavi , nu au viata" , si asta nu a fost idea ta, ai adoptat-o asa, sa fi in rand cu majoritatea. Deci urmezi ideile alora, prin urmare...

Quote (AlexSwat @ 15 Mar 2010 22:05)
mai venind vorba de Mediator...tu ca Mediator fiind mai ai timp si de tine? adica stai toata ziua pe jsp ajuti la mule/scamms si in scammer accusation...dar intrebarea e...mai ai timp sa te joci si tu? pentru ca ma gandesc ca Mediatorii sunt ffff solicitati si nu prea mai au timp...scuze dar mereu m'am intrebat chestia asta :P


cred ca ti-am raspuns mai sus..am timp pt mine cat imi permit activitatile zilnice de zi cu zi.
o singura obligatie am aici, sa-mi mentin si imbunatatesc standardele morale ..asa cum sunt ele

voi chiar nu intelegeti ca e ceva voluntar , e internet, nu am semnat contract, fac asta pentru ca veau si pot

/e :
diablo nu joc ca e sec momentan, astept resetul
joc DotA , Cs 1.6, HoN , Starctaft2 ..cand am timp si chef

This post was edited by Arx_X on Mar 15 2010 02:33pm
Member
Posts: 10,840
Joined: Jun 20 2007
Gold: 1.39
Mar 15 2010 02:52pm
Quote (Arx_X @ Mar 15 2010 10:32pm)
sincer, nu imi pasa cum o sa iei urmatoarea afirmatie, dar esti mai sclav ca mine de n ori , unde n=934853948^2
Fac ceea ce fac pentru ca vreau, nu ma tine nimeni legat aici..deci afirmatia ta are tot atata baza cat piciorul de implantare al unui polip sesil
De ce esti mai sclav ca mine? pentru ca tu ai idei de genul "mediatorii sunt sclavi , nu au viata" , si asta nu a fost idea ta, ai adoptat-o asa, sa fi in rand cu majoritatea. Deci urmezi ideile alora, prin urmare...



cred ca ti-am raspuns mai sus..am timp pt mine cat imi permit activitatile zilnice de zi cu zi.
o singura obligatie am aici, sa-mi mentin si imbunatatesc standardele morale ..asa cum sunt ele

voi chiar nu intelegeti ca e ceva voluntar , e internet, nu am semnat contract, fac asta pentru ca veau si pot

/e :
diablo nu joc ca e sec momentan, astept resetul
joc DotA , Cs 1.6, HoN , Starctaft2 ..cand am timp si chef


hai ma chiar teai suparat?
tl'dr sau km era.
iei bani? te simti haii knd stai sa ajuti toti prosti?
nu am adoptato , miam folosit putin creieru,
eu iti doresc sa iti imbunatatesti standardele morale mai mult si in curand sper sa ajungi senior moderator sa ai standarde morale peste noi toti ;)
Retired Moderator
Posts: 28,692
Joined: May 14 2006
Gold: 2,762.00
Trader: Trusted
Mar 15 2010 03:20pm
Quote (FloRin @ 15 Mar 2010 22:52)
hai ma chiar teai suparat?
tl'dr sau km era.
iei bani? te simti haii knd stai sa ajuti toti prosti?
nu am adoptato , miam folosit putin creieru,
eu iti doresc sa iti imbunatatesti standardele morale mai mult si in curand sper sa ajungi senior moderator sa ai standarde morale peste noi toti ;)


eu nu imi doresc sa inaintez , nici macar un pas
stiam care e conceptia generala in randul romanilor si nu numai

romanul tot roman e in mod sigur, daca gaina lui nu face oua de aur, aunci sa moara si gaina vecinului care face.
Member
Posts: 17,090
Joined: Jan 22 2009
Gold: 8.83
Mar 15 2010 03:56pm
Quote (Arx_X @ Mar 15 2010 09:20pm)
eu nu imi doresc sa inaintez , nici macar un pas
stiam care e conceptia generala in randul romanilor si nu numai

romanul tot roman e in mod sigur, daca gaina lui nu face oua de aur, aunci sa moara si gaina vecinului care face.


acum nu te supara pe mn dar intreb si eu :P
nu am vrut sa te supar scuze...
adica nu am de unde sa stiu cum e "viata" de mediator :)
Member
Posts: 10,840
Joined: Jun 20 2007
Gold: 1.39
Mar 15 2010 04:44pm
Quote (Arx_X @ Mar 15 2010 11:20pm)
eu nu imi doresc sa inaintez , nici macar un pas
stiam care e conceptia generala in randul romanilor si nu numai

romanul tot roman e in mod sigur, daca gaina lui nu face oua de aur, aunci sa moara si gaina vecinului care face.


km zici tu ;)

@ alexswat
ai scris bine viata in ghilimele :))
Go Back To Romanian Topic List
Prev123Next
Closed New Topic New Poll