Quote (FloRin @ 15 Mar 2010 21:23)
daca vrei sa devii sclav uitate pe linku pe care la dat "nenea ala"
sincer, nu imi pasa cum o sa iei urmatoarea afirmatie, dar esti mai sclav ca mine de n ori , unde n=934853948^2
Fac ceea ce fac pentru ca vreau, nu ma tine nimeni legat aici..deci afirmatia ta are tot atata baza cat piciorul de implantare al unui polip sesil
De ce esti mai sclav ca mine? pentru ca tu ai idei de genul "mediatorii sunt sclavi , nu au viata" , si asta nu a fost idea ta, ai adoptat-o asa, sa fi in rand cu majoritatea. Deci urmezi ideile alora, prin urmare...
Quote (AlexSwat @ 15 Mar 2010 22:05)
mai venind vorba de Mediator...tu ca Mediator fiind mai ai timp si de tine? adica stai toata ziua pe jsp ajuti la mule/scamms si in scammer accusation...dar intrebarea e...mai ai timp sa te joci si tu? pentru ca ma gandesc ca Mediatorii sunt ffff solicitati si nu prea mai au timp...scuze dar mereu m'am intrebat chestia asta

cred ca ti-am raspuns mai sus..am timp pt mine cat imi permit activitatile zilnice de zi cu zi.
o singura obligatie am aici, sa-mi mentin si imbunatatesc standardele morale ..asa cum sunt ele
voi chiar nu intelegeti ca e ceva voluntar , e internet, nu am semnat contract, fac asta pentru ca veau si pot
/e :
diablo nu joc ca e sec momentan, astept resetul
joc DotA , Cs 1.6, HoN , Starctaft2 ..cand am timp si chef
This post was edited by Arx_X on Mar 15 2010 02:33pm