Quote (poker4life @ 11 Mar 2010 22:26)
Nu se poate asa ceva,credetzi ce vretzi

Noapte buna
o alta ¨fata¨ care se da de fata ?
oare sora lui naomi ? verisoara lui proshit ... pardon.. vreau sa zic , copiiiiiiiii lui A........ ?
mai intarzie mult datoria ?
Quote (poker4life @ 11 Mar 2010 23:16)
Quote (puyu @ Mar 11 2010 10:12pm)
datoria ?=
ma tu nu imi dai la mine pm cu salut alex.
pe alex cautal akasa la el sau stiu eu cine ii si ala .
1 : vezi ca nu stii sa scrii. sau probabil sa vorbesti corect gramatical .
2 : 100% esti alex
3 : intreb iar , datoria ?
This post was edited by puyu on Mar 11 2010 04:20pm