Quote (shobo187 @ 16 Dec 2009 11:58)
Asta e topicu cu injuraturi si urari de bn de sarbatori

Oo congratz shobo

parca aveai locked si scammer tag nu?.. daca ai avut asa ceva bravo sa ai scapat de ele... si daca nu ai avut scuze stiu doar ca cine era locked/scamer avea acelasi avatar ;))