d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Romanian > - Hai Sa Ne Cunoastem - > - Poze ..cu Noi , Ei , Ele , Altii .. -
Prev12345Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 22,955
Joined: Feb 25 2006
Gold: 1,034.21
Jul 28 2009 12:07am
Quote (leXu @ Tue, 28 Jul 2009, 00:48)
nush de unde dar.. mi se pare cunoscuta fatza.. hmm.. seamana izbitor de bine cu unu care a fost la povestiri de noapte acum ceva timp.. un striper parca.. hmm..


da, unu minor :))))))))))))
:rofl:
Member
Posts: 10,840
Joined: Jun 20 2007
Gold: 1.39
Jul 28 2009 01:30am
Quote (Taiko @ Mon, Jul 27 2009, 11:50pm)
cam faggy poza : P

ala-i lantu' ce l-ai luat de pe jsp ? :d


dap

oricum poza asta am fak la misto
in general nu umblu pe strado ca un cocalar cu ochelari lant si plm
le aveam in gentuta :D
Member
Posts: 16,658
Joined: May 24 2007
Gold: Locked
Warn: 20%
Jul 28 2009 02:39am
Quote (Taiko @ Mon, Jul 27 2009, 12:07am)
resize , dude :)
pentru mai multe , mereti la mine la sectiunea de poze  :)



http://i18.photobucket.com/albums/b143/popalexandru/NWVT4W158969-02.jpg
http://i18.photobucket.com/albums/b143/popalexandru/je6.jpg
http://i18.photobucket.com/albums/b143/popalexandru/je4.jpg


omfg taiko zici k esti worewolf:)))
Member
Posts: 10,840
Joined: Jun 20 2007
Gold: 1.39
Jul 28 2009 02:51am
Quote (kelz0 @ Tue, Jul 28 2009, 10:39am)
omfg taiko zici k esti worewolf:)))


da tu muie'n cur dc nu pui o poza sa ne arati kt de hulk esti in loc sa stai sa razi de ceilalti

This post was edited by FloRin on Jul 28 2009 02:51am
Member
Posts: 16,658
Joined: May 24 2007
Gold: Locked
Warn: 20%
Jul 28 2009 02:59am
Quote (FloRin @ Tue, Jul 28 2009, 08:51am)
da tu muie'n cur dc nu pui o poza sa ne arati kt de hulk esti in loc sa stai sa razi de ceilalti


imi pare rau dar nu toti sunt de aceasi de parere cand vine vorba de privacy pe internet sau n-au ce sa faca decat sa posteze poze pe forum daca atata ii duce capul sry , cine ma cunoaste ma cunoaste nu stau la discutie cu toti kinderi

This post was edited by kelz0 on Jul 28 2009 03:00am
Member
Posts: 10,840
Joined: Jun 20 2007
Gold: 1.39
Jul 28 2009 03:02am
Quote (kelz0 @ Tue, Jul 28 2009, 10:59am)
imi pare rau dar nu toti sunt de aceasi de parere  cand vine vorba de privacy pe internet sau n-au ce  sa faca decat sa posteze poze pe forum daca atata ii duce capul sry , cine ma cunoaste ma cunoaste nu stau la discutie cu toti kinderi


kti ani ai ma muppets?
Member
Posts: 16,658
Joined: May 24 2007
Gold: Locked
Warn: 20%
Jul 28 2009 03:03am
Quote (FloRin @ Tue, Jul 28 2009, 09:02am)
kti ani ai ma muppets?


mapet esti tu cu familia ta hai ca am plecat la facultate
Member
Posts: 10,840
Joined: Jun 20 2007
Gold: 1.39
Jul 28 2009 03:06am
Quote (kelz0 @ Tue, Jul 28 2009, 11:03am)
mapet esti tu cu familia ta hai ca am plecat la facultate


Apr 7 1990 (Male)

19 ani lol

ba muistule , tu cu 19 zici k esti matur si eu am 17, ce pot zice , k sunt un matur mai mic? =))
Member
Posts: 22,955
Joined: Feb 25 2006
Gold: 1,034.21
Jul 28 2009 03:07am
ma copii nu va mai certati.
unu e nascut in 90 altu in 92

si cine naiba se duce la facultate in iulie ????
lol
Member
Posts: 10,840
Joined: Jun 20 2007
Gold: 1.39
Jul 28 2009 03:08am
Quote (MrDjBthu @ Tue, Jul 28 2009, 11:07am)
ma copii nu va mai certati.
unu e nascut in 90 altu in 92

si cine naiba se duce la facultate in iulie ????
lol


mda :))
Go Back To Romanian Topic List
Prev12345Next
Closed New Topic New Poll