d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Romanian > Hai Sa Jucam Un Joc.... > :d
Prev12
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 2,547
Joined: Feb 17 2008
Gold: 25.00
Jul 10 2009 07:12pm
Quote (Taiko @ Fri, 3 Jul 2009, 21:14)
nu-mi vine sa cred ce vad .. opriti spamul din proprie initiative


Aferim !!


jajaja idea nu e rea .. pe toate forumurile pe care sunt mai sunt si topicuri dinastea dar asta e primu care il vad si mi'as dori sa nu il vad.. de ce? .. romani..
daca vreti va dau linkuri cu chestii dinastea care nu au nici o legatura cu ce e forumul si nu spameaza nimeni .... de spanioli ofc k la romani nu cred k exista abtinere la spam..
Go Back To Romanian Topic List
Prev12
Add Reply New Topic New Poll