Quote (Taiko @ Fri, 3 Jul 2009, 21:14)
nu-mi vine sa cred ce vad .. opriti spamul din proprie initiative
Aferim !!
jajaja idea nu e rea .. pe toate forumurile pe care sunt mai sunt si topicuri dinastea dar asta e primu care il vad si mi'as dori sa nu il vad.. de ce? .. romani..
daca vreti va dau linkuri cu chestii dinastea care nu au nici o legatura cu ce e forumul si nu spameaza nimeni .... de spanioli ofc k la romani nu cred k exista abtinere la spam..