Quote (the_rest @ Wed, 1 Jul 2009, 15:28)
dau si eu de un trade pe d2jsp, si pana astept sa posteze careva, scriu pe la romani ... si asta inseamna ca am dat viata reala pe viata virtuala ?!
nu ma vreti ? da' ce-mi pasa mie de ce vrei (numai) tu ?
xixina are pica pe mine ca crede ca a luat warn din cauza mea. mi lene sa ma uit cum dreq i se scrie nicku, ca ii scris cu litere dinalea de wannabe hacker, si mai zice de altii ca au 15 ani.
btw, forbidden, am vazut ca ai cercei in urechi. lmao.
da si mai am unu de care doar mami tau stie

ah si nu am boala pe tine .. mai the_rest ci doar ca tu mereu ai ceva de comentat sau mereu comentezi cand nu ti se cere parerea .. eu zic sa te uiti in continuare in chilotei si sa astepti ziua cand o sa ai fire negre pe acolo .. atunci poti veni sa postezi .. pana atunci go la tv ca incepe pokemon la fara 10 acu ...
This post was edited by Forb1ddeN on Jul 1 2009 10:09am