Quote (onlythebrave @ Fri, 26 Jun 2009, 21:29)
Rest, cum ti-ai facut ama ta de cs? cum i-ai pus skilurile?...max multi max guided?...ai incercat vreodata max cold si pierce? si cit pui la pasive?....eu am avut o bow ama pe care o umplusem cu skilere de pasive

aa si ce arc? ce merc pt cs? :D..dc nu aberez raspunde-mi aici dc nu un pm...mama beltul asta e prea gossu sa existe :D...am vazut ca se da cu vreo 7 k fg pe forumuri....
screenshot arata ca exista ! e din patchu 1.08, in 1.09 si ulterior a fost scos beltu ala ... si multe alte iteme gozu ce se gasesc pe non ladder.
perm e 7k, unperm mi-am luat cu 40fg, si este si mai ieftin.
ama mi-am facut asa: max strafe, max multishot (asta nu trebuia), max penetrate, 3 la evade/dodge/avoid/critical strike/pierce, cate 1 sa am valkyrie, 13 la guided arrow ... si sunt level 88. si mi-am pus vita 223 cat sa am 1000 life, str am 153 ca bou ca trebuie max 115 pentru guillaume ... restu 329 dex
altadata imi fac ama fara sa pun la multishot ca nu il folosesc niciodata, si guided arrow numai pentru dueluri e bun ... ar trebui mai mult la passives
imi fac cat de curand o bowa noua, dar asa mi de lene ...
This post was edited by the_rest on Jun 26 2009 01:33pm