Quote (spyzimbru @ Thu, Jun 25 2009, 11:34am)
dc_shoes , zimi si mie cum fac sa ma joc , cum sa joc cu lumea fara sa iau prea multe scams

!! stiu sa joc poker !
e:/ si mai am doar 10% warn

!! acu iara arata bine contul

daca mai mergi dupa TT nu juca poker ...
btw dami pm cand esti on si ma vezi on si pe mine
This post was edited by Dc_ShoEs on Jun 25 2009 06:36am