d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Romanian > Am Ras Cu Lacrimi
Prev12
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 15,478
Joined: Apr 22 2008
Gold: 11,362.14
Jun 11 2009 01:05pm
Quote (the_rest @ Thu, 11 Jun 2009, 19:04)
nu ma afecteaza remarcile de la cineva care are nick de fata, si care crede cu adevarat ca din cauza mea a luat warn ... ce usor e influentzabil.


auzi ba ... stii vorba aia a noastra ( a romanilor ) ia mai dute`n ....

de ce postezi tu in topicurile mele .. fa spam in alta parte no life kid ce esti !

iar la faza cu warnu esti bou rau .. crezi ca te acuz pe tine ? 1 la mana esti bou 2 la mana nu imi pasa de acel warn .. 3 la mana mai am 6 zile si am 0 iar 4 la mana vezi 1 !

This post was edited by Xixina on Jun 11 2009 01:08pm
Member
Posts: 36,244
Joined: Nov 29 2005
Gold: Locked
Trader: Scammer
Jun 11 2009 01:52pm
Quote (Xixina @ Thu, 11 Jun 2009, 22:05)
auzi ba ... stii vorba aia a noastra ( a romanilor )  ia mai dute`n ....

de ce postezi tu in topicurile mele .. fa spam in alta parte  no life kid ce esti !

iar la faza cu warnu  esti bou rau .. crezi ca te acuz pe tine ?  1 la mana esti bou 2 la mana  nu imi pasa de acel warn .. 3 la mana mai am 6 zile si am 0  iar 4 la mana vezi 1 !


am postat si eu ca tot omu, ca e forum liber ... nu ma gandeam ca esti asa ranchiunos, si am si uitat de faza cu warn ... si eu nu te-am facut bou, lasa ca poate mai iei un warn pentru cum vorbesti.

mi-am adus aminte cum ai luat warn, parca l-am luat la misto la vallykiller, si tu nu ai avut ce face si te-ai bagat din nimica cu injuraturile la adresa mea. Si culmea ca tot tu esti ala afectat.

This post was edited by the_rest on Jun 11 2009 01:54pm
Go Back To Romanian Topic List
Prev12
Closed New Topic New Poll