Quote (Xixina @ Thu, 11 Jun 2009, 22:05)
auzi ba ... stii vorba aia a noastra ( a romanilor ) ia mai dute`n ....
de ce postezi tu in topicurile mele .. fa spam in alta parte no life kid ce esti !
iar la faza cu warnu esti bou rau .. crezi ca te acuz pe tine ? 1 la mana esti bou 2 la mana nu imi pasa de acel warn .. 3 la mana mai am 6 zile si am 0 iar 4 la mana vezi 1 !
am postat si eu ca tot omu, ca e forum liber ... nu ma gandeam ca esti asa ranchiunos, si am si uitat de faza cu warn ... si eu nu te-am facut bou, lasa ca poate mai iei un warn pentru cum vorbesti.
mi-am adus aminte cum ai luat warn, parca l-am luat la misto la vallykiller, si tu nu ai avut ce face si te-ai bagat din nimica cu injuraturile la adresa mea. Si culmea ca tot tu esti ala afectat.
This post was edited by the_rest on Jun 11 2009 01:54pm