d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Romanian > Dragele Alegeri
Prev12
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 36,244
Joined: Nov 29 2005
Gold: Locked
Trader: Scammer
Jun 9 2009 07:54am
Quote (quicksand @ Tue, 9 Jun 2009, 12:27)
Nu e bai ... ne meritam soarta.Si asa Romanica noastra draga e privita foarte critic in Europa.Mi se pare ca unii au impresia ca suntem o tara de lumea a 3-a.Vezi BBC.
Si acum cand ii bagam pe Becali si Eba in Parlamentul European , sa vedeti show acolo.Nu vreau sa ma gandesc cum face Becali cand o sa fie calcat pe coada.


Parerea mea este ca romania face parte din lumea a treia din prea multe puncte de vedere.

Quote (dracusor @ Tue, 9 Jun 2009, 06:24)
ce bine ca am fost la strand ..si nu a trebuit sa`mi bat capu cu alegerile astea.. dar probleme este alta.. de ce atata interes.. ? despre cine a iesit si cine nu .. pana la urma nu depinde de noi .. ci depinbde numai de ei ..ca mai fac si magarii


Nu ai dreptul sa postezi aici pentru ca nu ai votat ! Si nu ai dreptu nici sa comentezi.
Go Back To Romanian Topic List
Prev12
Add Reply New Topic New Poll