Quote (quicksand @ Tue, 9 Jun 2009, 12:27)
Nu e bai ... ne meritam soarta.Si asa Romanica noastra draga e privita foarte critic in Europa.Mi se pare ca unii au impresia ca suntem o tara de lumea a 3-a.Vezi BBC.
Si acum cand ii bagam pe Becali si Eba in Parlamentul European , sa vedeti show acolo.Nu vreau sa ma gandesc cum face Becali cand o sa fie calcat pe coada.
Parerea mea este ca romania face parte din lumea a treia din prea multe puncte de vedere.
Quote (dracusor @ Tue, 9 Jun 2009, 06:24)
ce bine ca am fost la strand ..si nu a trebuit sa`mi bat capu cu alegerile astea.. dar probleme este alta.. de ce atata interes.. ? despre cine a iesit si cine nu .. pana la urma nu depinde de noi .. ci depinbde numai de ei ..ca mai fac si magarii
Nu ai dreptul sa postezi aici pentru ca nu ai votat ! Si nu ai dreptu nici sa comentezi.