Quote (Arx_X @ Wed, 3 Jun 2009, 23:00)
mersi baieti
si nu-i problema, daca vine vremea cand ma injura lumea, macar o sa fie in limba noastra materna

si da, daca aveti probleme cu spam in trading grounds, sau alte probleme, da-ti un pm, incercam sa ajutam unde se poate.
avem probleme mari cu urziceniu
..........................................................