d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Romanian > Am Si Eu O Intrebare Pt Cel Care A Dat Warn
Prev123Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 107,410
Joined: Jun 20 2008
Gold: 0.00
May 25 2009 06:16am
Quote (mmc01 @ Mon, 25 May 2009, 14:12)
nush ce te face sa crezi ca moderatorii trebuie sa-ti dea socoteala pentru actiunile lor.






se precizeaza pe undeva astfel si n-am habar?







nici inainte de noul sistem nu-ti spuneau motivul asteptarii daca nu voiau, depinde





10 zile nu e mult





20% asemenea



nu e vb de asta ..


eu vreau sa aflu dc mi`a fost refuzata mie .. pt e motive ..


si la altii .. care au luat in aceasi si .... pt aceasi chestie .. le`a fost aprobata ...


atat .. nu ma deranjeaza sa mai stau inca 10 zile ...
Member
Posts: 2,547
Joined: Feb 17 2008
Gold: 25.00
May 25 2009 08:53am
pai atunci asteapta daca tot nu te deranjeaza si daca il banuiesti pe taiko... vb mai frumos cu/despre el si asa nu o sa se mai intample...
Member
Posts: 107,410
Joined: Jun 20 2008
Gold: 0.00
May 25 2009 09:33am
Quote (garcea @ Mon, 25 May 2009, 16:53)
pai atunci asteapta daca tot nu te deranjeaza si daca il banuiesti pe taiko... vb mai frumos cu/despre el si asa nu o sa se mai intample...


tu deviezi rau baiatule ...


cine banuieste pe cine si de ce ?,...


ca nu inteleg ...


btw : avocatul lui sau ceva?



pt toti bagatorii de seama .. care posteaza fara a avea habar de ei ..

nu ma int de absolut nici un user ..


topicul asta e adresat @mods/trusted






Member
Posts: 15,478
Joined: Apr 22 2008
Gold: 11,362.14
May 25 2009 10:56am
+1

LOL =))))

PS :

VA ROG LUATI-VA O VIATA REALA !


This post was edited by Xixina on May 25 2009 10:56am
Member
Posts: 107,410
Joined: Jun 20 2008
Gold: 0.00
May 25 2009 11:14am
Quote (Xixina @ Mon, 25 May 2009, 18:56)
+1

LOL =))))

PS :

VA ROG LUATI-VA  O VIATA REALA !


PS:


AVEM !


btw .. dc tot dai bumpuri la topicul ala ?



ca pana mea .. tu doar ai viata reala .. nu de alta ..


Member
Posts: 2,547
Joined: Feb 17 2008
Gold: 25.00
May 25 2009 02:23pm
nu mai zic nimik dar citeste cu atentie toate posturile tare din tocul acesta si ai sa vezi de ce am zis ce am zis
si daca nu te intereseaza sa astepti inca 10 zile chiar nu inteleg ce rost are topicul acesta.. STIIND K MODARATORII NU TRE SA DEA EXPLICATII
Member
Posts: 107,410
Joined: Jun 20 2008
Gold: 0.00
May 25 2009 02:30pm
Quote (garcea @ Mon, 25 May 2009, 22:23)
nu mai zic nimik dar citeste cu atentie toate posturile tare din tocul acesta si ai sa vezi de ce am zis ce am zis
si daca nu te intereseaza sa astepti inca 10 zile chiar nu inteleg ce rost are topicul acesta.. STIIND K MODARATORII NU TRE SA DEA EXPLICATII


.. pe mine nu ma int motivul pt care am luat warn .. pt ca il stiu


pe mine ma int dc mie mi`a fost respinsa cererea de remove warn ..

si la ceilalti care au luat in aceasi zi .. la aceasi ora .. din acelasi motiv .. le`a fost aprobata ..


atat ...


repet .. nu ma deranjeaza sa mai astept 10 zile ..


dar pt asta trebuie sa fie un motiv .... .. si chiar nu inteleg care e ala



;)

This post was edited by giuvaieru on May 25 2009 02:30pm
Member
Posts: 7,641
Joined: Dec 14 2008
Gold: 828.70
May 25 2009 03:11pm
si mie mi-a fost respins requestu
nu l-am luat in aceasi zi cu tn warnu da eu cred k astia au ceva cu noi romanii
Retired Moderator
Posts: 28,692
Joined: May 14 2006
Gold: 2,762.00
Trader: Trusted
May 28 2009 12:52am
Chestia cu "moderatorii nu trebuie sa dea socoteala" e adusa de vant sau din cartile de Petre Ispirescu?
"sa dea socoteala" e o expresie abuziva sa-i zicem asa.. nu trebuie sa raspunda celor care intreaba intr-un mod indecent, sau ..celor care nu intreaba deloc.

cat despre warn-urile respinse , un warn este scos (sau nu) in functie de comportamentul userului respectiv pe forumuri .
deci care stiti ca faceti spam , postati aiurea (nu doar aici) sau incalcati cine stie ce reguli , acum stiti de ce.

sfatul meu: mai asteptati zilele incauza , si apoi incercati din nou, dar paote sunteti si "cuminti" intre timp , chiar ajuta.
Member
Posts: 16,658
Joined: May 24 2007
Gold: Locked
Warn: 20%
May 29 2009 05:18am
Quote (Arx_X @ Thu, May 28 2009, 06:52am)
Chestia cu "moderatorii nu trebuie sa dea socoteala" e adusa de vant sau din cartile de Petre Ispirescu?
"sa dea socoteala" e o expresie abuziva sa-i zicem asa.. nu trebuie sa raspunda celor care intreaba intr-un mod indecent, sau ..celor care nu intreaba deloc.

cat despre warn-urile respinse , un warn este scos (sau nu) in functie de comportamentul userului respectiv pe forumuri .
deci care stiti ca faceti spam , postati aiurea (nu doar aici) sau incalcati cine stie ce reguli , acum stiti de ce.

sfatul meu: mai asteptati zilele incauza , si apoi incercati din nou, dar paote sunteti si "cuminti" intre timp , chiar ajuta.


hi vietnam?
Go Back To Romanian Topic List
Prev123Next
Closed New Topic New Poll