d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Romanian > Intrebare > Curiozitate
Prev12
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 5,873
Joined: Mar 15 2008
Gold: 1,160.41
May 22 2009 07:47am
am mai jucat si eu pe weed...da asa de plictiseala k era putina lume...si zicea k e drofu de zece ori marit da la cat mf am facut rune mai cadeau...ohm..lo...da iteme pauza de abia am gasit un shako si aveam vreo 600 si ceva mf
Retired Moderator
Posts: 28,692
Joined: May 14 2006
Gold: 2,762.00
Trader: Trusted
May 22 2009 09:25am
deja ati raspuns, dar va pot confirma (stiu ca unii asta asteapta )

topicul a fost inchis pentru ca face referire la piraterie, fie ea de orice tip .
nu va opreste nimeni sa jucati pe ce servere doriti, dar nu mentionati asta aici , si in nici un caz nu faceti reclama serverului.

mersi
Member
Posts: 6,045
Joined: Dec 5 2008
Gold: 0.55
May 22 2009 10:01am
Quote (Arx_X @ Fri, 22 May 2009, 17:25)
deja ati raspuns, dar va pot confirma (stiu ca unii asta asteapta )

topicul a fost inchis pentru ca face referire la piraterie, fie ea de orice tip .
nu va opreste nimeni sa jucati pe ce servere doriti, dar nu mentionati asta aici , si in nici un caz nu faceti reclama serverului.

mersi


de acord ...
si eu acum ceva timp era sa imi iau un WARN pt k am zis la sugesti sa se faca un sub forum de d2 pt servarele neoficiale ... :D
ehh am scapat :)
Member
Posts: 2,924
Joined: Jul 4 2008
Gold: 330.00
May 22 2009 01:03pm
brrr...fiti cuminti ca scoate tati acuma nuielusha....oricum la ce bun sa joci pe un server mic ca nu poti suferi klumea...mai aveti putintica rabdare vb lu trahanache si cu mila lu.. s-o da reset
Member
Posts: 2,547
Joined: Feb 17 2008
Gold: 25.00
May 25 2009 08:37am
Quote (mmc01 @ Thu, 21 May 2009, 22:53)
Un server de Diablo 2 care nu apartine Blizzard-ului, este ilegal prin definitie, nu trebuie sa stabileasca d2jsp asta.
Blizzard nu va da niciodata acordul nimanui sa faca si sa mentina in stare de functionare un astfel de server, e la mintea cocosului de altfel.

Din ce stiam, nu gasesc acum niste regule scrise, pe d2jsp, aceste informatii, despre astfel de servere nu-si au locul.


nu e chiar asa cum zici tu... eu stiu server de diablo 2 FARA ACORDUL BLIZZARD care e on de cel putin 3 ani... si e public... nu il inchide nimeni...
Member
Posts: 11,323
Joined: Mar 5 2006
Gold: 8.43
May 25 2009 09:11am
Quote (garcea @ Mon, 25 May 2009, 16:37)
nu e chiar asa cum zici tu... eu stiu server de diablo 2 FARA ACORDUL BLIZZARD care e on de cel putin 3 ani... si e public... nu il inchide nimeni...


Intre a da acordul sa ruleze un astfel de server si a nu inchide un server care deja merge e o mare diferenta. Nu o sa stea Blizzard sa vaneze serverele private de D2. N-are sens.
Go Back To Romanian Topic List
Prev12
Add Reply New Topic New Poll