Quote (mmc01 @ Thu, 21 May 2009, 22:53)
Un server de Diablo 2 care nu apartine Blizzard-ului, este ilegal prin definitie, nu trebuie sa stabileasca d2jsp asta.
Blizzard nu va da niciodata acordul nimanui sa faca si sa mentina in stare de functionare un astfel de server, e la mintea cocosului de altfel.
Din ce stiam, nu gasesc acum niste regule scrise, pe d2jsp, aceste informatii, despre astfel de servere nu-si au locul.
nu e chiar asa cum zici tu... eu stiu server de diablo 2 FARA ACORDUL BLIZZARD care e on de cel putin 3 ani... si e public... nu il inchide nimeni...